Komentāri

Neapskaužama situācija radusies Ikšķiles vidusskolā. Kā apgalvo kāda skolas audzēkņa tētis, skolā ticis rīkots koncerts, mulsinošākais šajā faktā ir tas, ka koncerts bijis brīvprātīgi – piespiedu kārtā.

”Bērns tā kā negribēja. Es teicu, ja negrib, negrib.Tā cena jau nav liela 1 eiro. Nāk tuvāk un izrādās, ja bērniem nebūs eiro – būs grūts pārbaudes darbs, kur visiem būs sliktas atzīmes,” stāsta Ikšķiles vidusskolas audzēkņa tētis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tēvs nebūt neiebilst, ka skolā tiek rīkots koncerts, tomēr saprot bērnus, kuri garajā starpbrīdī labāk paēstu un pavadītu laiku pēc sava prāta.

Ikšķiles vidusskolā, un cik zināms, ļoti daudzās skolās ir prakse: ja tiešām ir situācija, ka bērna vecāki nevar atļauties samaksāt par koncertu, tad bērni drīkst vērot priekšnesumus tāpat.

Izglītības kvalitātes valsts dienesta vadītāja atzina, ka  naudas vākšana par koncertu gan nav skolotāju uzdevums. Tas ir jādara vecākiem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl