Komentāri

Investējot aptuveni 60 miljonus eiro, Zviedrijas mēbeļu kompānijas “Ikea” veikalu Latvijā plānots atklāt nākamā gada augustā, šodien informēja “Ikea” veikala operatora pārstāvis Sigurdurs Palmasons.

Veikala būvniecība Stopiņu novadā pie pašas Rīgas robežas, blakus Juglas ielas un Biķernieku ielas rotācijas aplim, tikšot uzsākta šā gada pavasarī un to plānots pabeigt aptuveni pusotra gada laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Celtniecībā varētu tikt nodarbināti aptuveni 300 cilvēku.

Savukārt pēc veikala atvēršanas tajā plānots nodarbināt aptuveni 400 darbinieku. Darbinieku atlase sākšoties jau tuvāko mēnešu laikā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl