IKEA atsauc no tirdzniecības baltos “Glivarp” galdus

0 Komentāru
IKEA atsauc no tirdzniecības baltos “Glivarp” galdus
PUBLICITĀTS FOTO

Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas IKEA veikals Latvijā atsauc no tirdzniecības “Glivarp” galdu, informēja IKEA sabiedrisko attiecību vadītāja Baltijas valstīs Renata Dante.

Viņa sacīja, ka IKEA aicina pircējus, kas ir iegādājušies minēto galdu, atdot to IKEA veikalā Rīgā un saņemt atlīdzību preces pilnas cenas apmērā vai samainīt to pret citu galdu. Atdodot preci, nav jāuzrāda pirkuma čeks.

Dante norādīja, ka no tirdzniecības atsaukti tikai baltie matēta stikla “Glivarp” galdi, kas ir bijuši pārdošanā kopš 2017. gada februāra. IKEA ir saņēmis sūdzības par to, ka galda izvelkamās daļas ir nestabilas un tās var nokrist.

Ņemot vērā pircēju sūdzības, drošības dēļ tika lemts atsaukt “Glivarp” galdus no tirdzniecības visā pasaulē.

Jau vēstīts, ka IKEA veikals Rīgas pievārtē apmeklētājiem durvis vēra 30.augustā. Jaunā veikala platība ir 34 500 kvadrātmetru, bet teritorija kopumā aizņem desmit hektārus. Veikalā darbojas arī IKEA restorāns ar 450 sēdvietām, kā arī bistro un Zviedrijas pārtikas preču veikals.

Kopējie līdzšinējie ieguldījumi IKEA veikala izveidē Latvijā ir vairāk nekā 50 miljoni eiro.

IKEA franšīzes ņēmējs Latvijā ir SIA “Paul Mason Properties”, kura īpašniekam pieder arī IKEA veikals Lietuvā un Islandē.

Kompānija IKEA izveidota 1943.gadā. Pašlaik 50 pasaules valstīs darbojas 410 IKEA veikalu.

0 Komentāru