Ignorējot opozīcijas iebildumus, Jūrmalas dome plāno pārdot Raiņa un Aspazijas vasaras namiņu

Neatkarīgi no opozīcijas iebildumiem Jūrmalas dome plāno izsolīt namiņu, kurā savulaik vasarās uzturējušies dzejnieki Rainis un Aspazija. Pašvaldība uzskata, ka to funkciju veikšanai īpašums nav nepieciešams. Tikmēr opozīcijas deputāti pret ieceri iebilst, norādot, ka nelielais namiņš varētu lieliski turpināt stāstu par Raiņa un Aspazijas dzīvi kūrortpilsētā.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Indars Roga
 • Marija Govča

  Marija Govča

  Grūti ir cīnīties pret barbariem. Vēl neiespējamāk viņus pārliecināt...
 • haaa

  haaa

  Vai vai pašiem tirgojot savu īpašumu acis spīd un vairs nekādu sirds apziņas pārmetumu, ka tik vairāk nauda.
 • Dīvāna komentāri
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Jūrmala sen zaudējusi to,kas bija skaists un latvisks :( ko vairs nosargat to kas vēl palicis,pārdos nojauks un kāds maskaviets uzcels mūra pili ar žogu!
 • Rasma Dzintra Ozoliņa
 • Baiba Leisavniece

  Baiba Leisavniece

  Ka tikai kaut ko iznīcināt un kadam naudas maisam pārdot lai atkal slien kādu pili ūdens tuvumā Rainis un Aspāzija taču ir mūsu vēsture varetu ziedojumus rikot lai sakārto un atjauno šo mazo zemes stūriti , droši vien kāds deputātiņš jau uzmetis aci un ķepu.
  • Vladislavs Jakovels
  • Aina Garoziņa

   Aina Garoziņa

   Mums taču, izrādās, no vēstures nekas nav vajadzīgs. Ko varēsim pastāstīt mūsu bērniem un mazbērniem?Parādīt tikai apbūvēt zemes gabalu, un likt iedomāties, kas tur ir kādreiz bijis. Kauns Jūrmalas kungiem un valstij kopumā. Tādas ir manas domas, kam nepatīk, var nepiekrist.
 • Gunta Brikmane

  Gunta Brikmane

  Nevar visu atdot pašvaldību pārziņā. Tās pilnas ar vatņikiem, kuriem laiks ir nauda. Vremja- ğeņgi. Kultūras min.jādod savs slēdziens.
 • Raivo Kalējnieks

  Raivo Kalējnieks

  Būtu bijis lieliski, ka Raiņa un Aspāzijas vasaras māja Jūrmalā, Pumpuros pārietu Valsts nekustamie īpašumi VNI pārvaldībā. Te vairāk izskatās ka Jūrmalas pilsētas dome kārtējo reizi ir korumpēta un tas liekus jautājumus nerada. Pati Jūrmalas arī ir pārsvarā krievvalodīgo apdzīvota kur latvieši varbūt pat ir puse no visiem pilsētas iedzīvotājiem. Tad par ētiku, kultūru, tradīcijām,manierēm un valodas lietojumu nav ko brīnīties, kas te ir iesakņojies no PSRS laikiem.
  • Gunta Brikmane

   Gunta Brikmane

   Raivo Kalējnieks Es vispār apstulbu, kad Turaidas ielā ieraudzīju uzcelto pareizticīgo baznīcu. Pašā centrā - pa ceļam uz pludmali un koncertzāli. Latvijas vadošā reliğija? Un neaizmirsīsim, ka pareizt.bazn.ir Kriev.bazn.sastāvdaļa.
  • Raivo Kalējnieks

   Raivo Kalējnieks

   Gunta Brikmane Tas jau laikam cik noprotu ir Jūrmalas Dzintaru apkaime, kur arī dzīvo īstie Krievijas Federācijas valsts krievu turīgie baņķieri un bagātnieki.Viņiem tur noteikti ir sapirkti īpašumi un sabūvētas kārtīgas villas pa pēdējiem vairāk 10 līdz 12 gadiem, kad pakaļ meta tās uzturēšanās atļaujas pie mums te Latvijā. Varbūt tagad pēdējā laikā šis uzturēšanās atļaujas vairs netiek dotas šiem trešo valstu pilsoņiem par īpašumu iegādi vai kaut kādām apšaubāmām in estīcijām. Pateicoties ES un ASV sankcijām pret Krievijas Federāciju šis krievu iebraucēju bums ir apstājusies. Runājot par šo Pareizticīgo baznīcu uz Turaidas ielas, ko šogad nācās pašam Jurmalā, Dzintaros.Tad tas ir tipisks Krievijas Federācijas valsts krievu imperiālisma apliecinājums maigi izsakoties. Kas man personīgi nekāds pārsteigums un arī latvieši tai apkārtne tikpat kā nebija ne dzirdami un redzami šovasar. Kopš tās reizes uz Jūrmalu šogad vairs neesmu bijis un ja godīgi arī nekas nepiesaista. Un tā pareizticīgo baznīca, tur ir celta ar stabilu apliecinājumu kas apliecina, kas tur ir saimnieks un ka ir uz palikšanu ar visiem krievu miljonāriem. Ielaižot un izpārdodot Latvijā kopumā un tieši Jūrmalā šos Krievijas Federācijas valsts krievus ārā mēs viņus ar visu kultūru vairs nedabūsim dēļ kā vietējie latvieši nevar samaksāt par savu zemi īpašumiem visus maksājumus un NĪN. Tamdēļ visbiežākais iemesls ik pa laikam tieši latvieši zaudē savus senču mantotos īpašumus ne tikai Jūrmalā bet tāpat arī Rīgā.
 • Janis Jansevics

  Janis Jansevics

  Gara nabadzības uzvaras gājiens. Nauda jau sen viņiem ir prmajā vietā, nevis valsts vai pilsētas vēsture. Kur nu vēl cilvēki. Nojaucot šo pazudīs kas vērtīgāks kā vienkārši nams. Pazudīs atmiņa par vietu kur dzīvojuši dižgari. Tad vēl mazliet un arī pašus dižgarus aizmirsīs. Man ir skumji par to kā devalvē īstenās vērtības. 😥😥😥

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!