Igaunijas prezidente: Mēs esam lietuvieši, latvieši un igauņi, nevis baltieši

Komentāri

“Mēs esam lietuvieši, latvieši un igauņi, nevis baltieši.” Tā intervijā LNT norāda Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, atbildot uz jautājumu, vai joprojām ir nepieciešams par Baltijas valstīm runāt kā savā ziņā vienu veselumu.

Kersti Kaljulaida, Igaunijas prezidente

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļojot pa savām kaimiņvalstīm ap Baltijas jūru, es redzu, ka visas šīs valstis ir ļoti līdzīgas uzskatos. (..) Jo vairāk mēs visi kopā uzlūkojam sevi kā lielāku vienību, jo labāk mums visiem. Tāpēc trīs Baltijas valstu sadarbības formāts un arī Ziemeļu-Baltijas ”sešinieks”, kā arī Ziemeļu-Baltijas “astotnieks” – kas mūs padara vēl lielākus – visi šie formāti ir vienlīdz svarīgi. Bet, protams, Tomass Hendriks Ilvess kādreiz teica, ka neviens sevi nedēvē par “beniluksiešiem”, un tieši tāpat mēs esam lietuvieši, latvieši un igauņi, mēs neesam baltieši – tur es viņam pilnīgi piekrītu.

Foto: interesanti fakti par Igaunijas prezidenti

Video: Lielā intervija ar Igaunijas prezidenti

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl