Komentāri

Iespējas atjaunot rūpnīcas KVV Liepājas Metalurgs darbību kļūst arvien nereālākas. Tā šodien secinājuši valdības pārstāvji, kas pirms lemšanas par turpmāko rīcību bija devušies novērtēt situāciju klātienē.

Kopš uzņēmuma līdzīpašnieka vadītājs aizturēts, rūpnīcas vadībai Latvijā šobrīd esot vien tiesības nodrošināt iekārtu uzturēšanu.

Uzņēmuma apmeklējums notika bez mediju klātbūtnes, un arī vēlāk savu vīziju par nākotni sniedza tikai ekonomikas ministrs un privatizācijas aģentūras vadītājs.

Kopš Ukrainā par it kā separātistu atbalstīšanu aizturēts KVV Liepājas Metalurga līdzīpašnieks Jevgēnijs Kazmins, uz vietas esošā vadība esot rīcībnespējīga. Proti, tai nav tiesību ne rūpnīcu darbināt ne slēgt.

Šobrīd ir arvien lielāka varbūtība, ka pie šā brīža saimniekiem rūpnīca darbību vairs neatsāks.

Pēdējā laikā metalurgā strādāja ap 400 cilvēku. Pēc lēmuma to iekonservēt mazāk par 100. Lielākā daļa no atlaistajiem ar mainīgām sekmēm meklē citas darba iespējas.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl