Iespējams, smalkākais vēlēšanu iecirknis Kurzemē – iedzīvotāji vēlē Lielajā Dzintarā

Komentāri

Liepājā vēlēšanu iecirknis ir ierīkots arī koncertzālē Lielais Dzintars. Cilvēki šajā iecirknī ap pusdienlaiku vai gāž nost no kājām, gaida rindā.

Bet reģistrācija sokas raiti. Komisijas darbinieces ir ļoti izpalīdzīgas un paskaidro, ja kāds kaut ko nesaprot. Balsot atnākuši gan pensionāri, gan ģimenes ar maziem bērniņiem. “Lielajā Dzintarā” iecirknis ierīkots pirmo reizi. Citi saka var apvienot balsošanu ar izstādes aplūkošanu blakus zālē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto – Liepājas vēlēšanu iecirknis

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl