Iespējams, Saeimas deputāta mandātu gatavojas nolikt Artuss Kaimiņš

17 komentāri

Iespējams, savu Saeimas deputāta mandātu gatavojas nolikt partijas KPV LV līderis Artuss Kaimiņš.

Ieraksts par Kaimiņa plāniem atteikties no parlamenta deputāta mandāta lasāms politiķa profilā sociālajā tīklā “Facebook”.

Ierakstā rakstīts: ” Redzot pašvaldību vēlēšanu rezultātus, es oficiāli paziņoju, ka nolieku Saeimas deputāta mandātu. Veiksmi Latvija. Es mēģināju no sirds. Patiešām. Jūs izvēlējāties. Tad, lai tā arī ir un nav, ko čīkstēt.”

Kaimiņa vadītā partija KPV LV vēlēšanās uzrādīja vāju sniegumu, un tās pārstāvji netika ievēlēti nākamajā Rīgas domes sasaukumā.

LNT Ziņām ar Kaimiņu svētdienas vakarā sazināties neizdevās. Izskan ziņas, ka Kaimiņa “Facebook” konts varētu būt ticis uzlauzts.

Tāpat nesen tika uzlauzts arī ekpremjeres Laimdotas Straujumas “Facebook” konts.

TOP komentāri

 • Aivars Jurjāns
  +1 +1 0

  Aivars Jurjāns

  Tā rīkojas tikai gļēvulis, kurš pie pirmās sakāves mūk prom!
 • Skolnieciņš
  +1 +1 0

  Skolnieciņš

  Nu, daudzi no latviešiem ir kangari... Bet Skolnieciņš ir Spīdola apvienojumā ar melnā bruņinieka māti un ar plašu kāvu un jodu pulku. Es esmu kaut kas cits. Mācos labi, bet esmu nabadzīgs. Nodarbojos ar melno maģiju. Nu, kad tikšu elitē, kad dažas dzimtas un personības sabruks. Protams, viss notiks stingrā slepenībā. Es savu nabadzību šai tautai piedot nevarēju, tā kā bija norunāts...
 • Skolnieciņš
  +1 +1 0

  Skolnieciņš

  Daudziem Saeimā un pašvaldība vadībā vajag narkotiku testu. Piemēram., vienā nabadzīgā lauku pagastā viena pagastvecene 2008.g. saņēma 1000€, ja pārkonvertē no latiem. Vai tas ir godīgi? Mans tēvs 2010.g. simtslatniekos mūrējot biezu akmens žogu saņēma sākumā 100LS (nodokļus, protams, par tēvu nemaksā, bet minimālā bija 200LS bruto), taču vēlāk nieka 80LS. Es tad gāju piektajā klasē!!! Vai tas bija godīgi? Mana novada galvenā novada centra tante tagad saņem nieka 1700€ neto mēnesī jeb kopā deklarācijā par 2016.g. saņēma 32000€ bruto gadā. Godīgi? Pat tiesnese saņem 31000€ bruto!
  Patiesā necieņā pret šo valsti, Skolnieciņš
  © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
  P.S. Vai dzīve ir godīga?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl