Komentāri

Iespējams, jau no nākamā gada darba samaksas segšanu bērnudārzos varētu pārņemt valsts. Izmaiņas nepieciešamas, lai izlīdzinātu pirmsskolas iestāžu pedagogu algu līmeni.

Šobrīd, piemēram, turīgākajos Pierīgas bērnudārzos pašvaldības var atļauties maksāt vairāk nekā, piemēram, kādā no attālākiem Latvijas pagastiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izdevumi paredzēti jau ar 2019. gadu, tātad – nākamā gada budžetā. Līdz ar to galavārds piederēs deputātiem nākamajā sasaukumā. Vienlaikus ministru prezidents Māris Kučinskis solījis jautājumu nebremzēt un jau augustā virzīt izskatīšanai valdības sēdē.

Inga Vanaga
LIZDA priekšsēdētāja

Šobrīd vismaz pēc sarunām nav pamata neticēt, ka tas netiks pildīts, bet Ministru prezidents teica, ka jāatrod veids, kā to nostiprināt normatīvajos aktos.

Mazāks progress panākts jautājumā par vairāku pedagogu grupu iekļaušanu starp izdienas pensijas saņēmējiem.

Kučinskis, ņemot vērā arī OECD aicinājumu šā brīža sistēmu pārstrādāt, sacīja, ka prasību atbalstīt nevar.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl