Komentāri

Iespējams, jau no nākamā gada darba samaksas segšanu bērnudārzos varētu pārņemt valsts. Izmaiņas nepieciešamas, lai izlīdzinātu pirmsskolas iestāžu pedagogu algu līmeni.

Šobrīd, piemēram, turīgākajos Pierīgas bērnudārzos pašvaldības var atļauties maksāt vairāk nekā, piemēram, kādā no attālākiem Latvijas pagastiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izdevumi paredzēti jau ar 2019. gadu, tātad – nākamā gada budžetā. Līdz ar to galavārds piederēs deputātiem nākamajā sasaukumā. Vienlaikus ministru prezidents Māris Kučinskis solījis jautājumu nebremzēt un jau augustā virzīt izskatīšanai valdības sēdē.

Inga Vanaga
LIZDA priekšsēdētāja

Šobrīd vismaz pēc sarunām nav pamata neticēt, ka tas netiks pildīts, bet Ministru prezidents teica, ka jāatrod veids, kā to nostiprināt normatīvajos aktos.

Mazāks progress panākts jautājumā par vairāku pedagogu grupu iekļaušanu starp izdienas pensijas saņēmējiem.

Kučinskis, ņemot vērā arī OECD aicinājumu šā brīža sistēmu pārstrādāt, sacīja, ka prasību atbalstīt nevar.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl