Komentāri

Iespējams, jau nākamajā nedēļā varētu tikt atjaunota satiksme uz nobrukušā ceļa Ērgļi-Koknese. Šis ir viens no trim ceļiem, kurš, pasliktinoties laikapstākļiem, bija slēgts.

Līdzīgi kā daudzviet Latvijā, arī šajā ceļa posmā problēmas radīja lielais nokrišņu apjoms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl pirms nedēļas ”Latvijas Valsts ceļi” par slēgtā ceļa posma operatīvu labošanu izteicās skeptiski. Savukārt, kad šo un vēl citus posmus apskatīt nolēma satiksmes ministrs, te jau strādāja tehnika. Vietējie priecājas, ka nogruvums noticis vēlēšanu gadā.

Satiksmei vienu šā ceļa joslu sola atklāt pēc iespējas ātrāk. Savukārt drenāžas avotu ūdens novadīšanai gan liks tikai vasarā.

Uznākušais sals nedaudz uzlabojis situāciju uz grants ceļiem kopumā, taču ierobežojumi saglabājas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl