Komentāri

Iespējams, jau nākamajā nedēļā varētu tikt atjaunota satiksme uz nobrukušā ceļa Ērgļi-Koknese. Šis ir viens no trim ceļiem, kurš, pasliktinoties laikapstākļiem, bija slēgts.

Līdzīgi kā daudzviet Latvijā, arī šajā ceļa posmā problēmas radīja lielais nokrišņu apjoms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl pirms nedēļas ”Latvijas Valsts ceļi” par slēgtā ceļa posma operatīvu labošanu izteicās skeptiski. Savukārt, kad šo un vēl citus posmus apskatīt nolēma satiksmes ministrs, te jau strādāja tehnika. Vietējie priecājas, ka nogruvums noticis vēlēšanu gadā.

Satiksmei vienu šā ceļa joslu sola atklāt pēc iespējas ātrāk. Savukārt drenāžas avotu ūdens novadīšanai gan liks tikai vasarā.

Uznākušais sals nedaudz uzlabojis situāciju uz grants ceļiem kopumā, taču ierobežojumi saglabājas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl