Iespējams, drūmākais vēlēšanu iecirknis Latvijā! VIDEO, kā cilvēki balso “Stradiņos”

2 komentāri

Šodien visā Latvijā notiek pašvaldību vēlēšanas. Iecirknis izveidots arī Stradiņa slimnīcas teritorijā. Te atrodas Rīgas 131. vēlēšanu iecirknis.

TV3 ziņas novēroja, ka iekļūšana šajā iecirknī ir apgrūtināta. Lai cilvēki nobalsotu, viņiem jādodas pa tumšu trepju telpu. Balsotāji sašutusi, ka var nokrist un sāpīgi sasisties.  Iecirknis gan ir labi apmeklēts. Vēlēšanu iecirknī Stradiņa slimnīcā cilvēki pat spiesti drūzmēties pirms tiek nobalsot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jo tālāk no centra, jo balsotāju vairak. Kopumā Rīgā vēlēšanu dienas pirmajās stundās vēlētāju aktivitāte bija zema – cilvēki uz iecirkņiem nāca pa vienam un ar vairāku minūšu atstarpi.

Foto – vēlēšanu iecirknis “Stradiņos”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl