Komentāri

Vakar, sirēnu skaņu pavadīti, ugunsdzēsēji traukušies uz kādu divstāvu namu blakus Ogres autoostai. Tur agrā pēcpusdienā izcēlies ugunsgrēks, kurā ievainota kāda kundze.  

Vakar ogrēnietes Irēnas rimto ikdienu pārtraucis negaidīts un ļoti satraucošs notikums. Kaimiņš steidzies palīgā un jau iztālēm saucis, lai Irēna sauc glābējus un ātro palīdzību. Kaimiņmājā, blakus autoostai, izcēlies ugunsgrēks. Tā kā ugunsdzēsēju depo atrodas pavisam tuvu, tikai pāris kvartālus tālāk, jau trīs minūtes vēlāk šeit piestājis pirmais sarkanais auto.

Lai arī ugunsgrēku drīz vien izdevies lokalizēt, darbi Tirgoņu ielā turpinājušies vēl vairāk nekā trīs stundas. Vīri pārkrāmējuši un pielējuši vai visu izdegušo dzīvokli, līdz pārliecinājušies, ka uguns neizplatīsies tālāk.

Foto

Ugunsdzēsēji pieļauj, ka ugunsgrēku, kas izpostījis 64 gadus vecās sievietes mitekli, izraisījusi neuzmanīga rīcība ar uguni vai neuzmanīga smēķēšana, taču norāda, ka precīzu iemeslu noskaidrošana uzticēta valsts policijas darbiniekiem.

Savukārt vietējie izsaka aizdomas, ka notikušais varētu būt kā saistīts ar kādu bezpajumtnieku, kurš regulāri viesojies pie izdegušā mitekļa saimnieces.

Viņuprāt, liesmas sākušas izplatīties tieši no dīvāna, kurā vairākkārt snaudis atnācējs.

Nevar izslēgt, ka arī vakar viņš šeit viesojies un tieši viņa nomestais izsmēķis izraisījis ugunsgrēku, savukārt pats vaininieks, pamanot neizbēgamo nelaimi, vienkārši aizmucis.

Video

Lasi vēl