Komentāri

Iespējams, jau nākamgad arī Latvija būs starp tām Eiropas Savienības dalībvalstīm, kas varētu iekasēt trīs vai četrus procentus nodokļos no interneta gigantu “Google”, “Amazon” un “Facebook” ieņēmumiem.

Pie šādas iespējas sākuši strādāt Eiropas Savienības dalībvalstu politiķi, kuri vairs nav apmierināti ar situāciju, ka globālie interneta milži ienākumus gūst daudzās valstīs, taču peļņas nodoklis tiek tikai tajā valstī, kur uzņēmums reģistrēts – un bieži tā ir zemāku nodokļu valsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopīga regulējuma peļņas nodokļu izlīdzināšanai varētu prasīt vairākus gadus, tāpēc vispirms iecerēts ieviest pagaidu risinājumu un to atbalsta arī Latvijas finanšu ministre.

Pagaidu risinājums, līdzvērtīgs visās Eiropas Savienības valstīs, varētu tikt ieviests nākamgad, tātad arī Latvijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl