Ieskats “Tabakas fabrikā”, kur Jaunais Rīgas teātris sāk jauno sezonu

1 komentārs

Jauno teātra sezonu Jaunais Rīgas teātris sāk ne vien jaunās telpās, bet arī ar jaunu nosaukumu un izmaiņām aktieru trupā.

Skandāliem apvītā “Tabakas fabrikas” atjaunošana ir noslēgusies. Un teātra pārcelšanās pēc vairāku gadu dzīvošanas uz koferiem beidzot var īstenoties.

Pārcelšanās nesusi pārmaiņas arī pašā aktieru trupā. Nākotnē ir vēlme piesaistīt arvien vairāk aktieru, kas nav teātra pastāvīgajā trupā. Jau šobrīd daļa aktieru pārgājuši ārštatā. Tas gan nenozīmē, ka viņi ir atlaisti.

Viss atkarīgs no režisoru vēlmes iekļaut viņus savās izrādēs. Jaunais Rīgas teātris produktīvi gatavojas pavadīt šos trimdas gadus, lai atpakaļ mājās atgrieztos jau citā kvalitātē.

Sezonu teātris atklās 1. septembrī ar režisora Alvja Hermaņa iestudējumu “Marķīze de Sada”.

Foto

Kad varētu sākties Jaunā Rīgas teātra vecās ēkas Lāčplēša ielā rekonstrukcija, pagaidām vēl nav zināms. Patlaban notiekot projekta saskaņošana atbilstoši likuma prasībām. Taču Valsts Nekustamie īpašumi cer vēl šogad izsludināt būvniecības iepirkumu.

Provizoriskās aplēses liecina, ka teātris atgriezties mājās varēs ne ātrāk kā pēc četriem gadiem – 2021. gadā.

TOP komentāri

  • MT
    +1 +1 0

    MT

    30 skatītāju vietas ir ? Tad pietiks Skatuvi lielu vajag āboltiņš noēdies pa prezentācijām bičojot

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl