Ieskaties! Top RSU pirmā jaunā studentu dienesta viesnīca Latvijā

Komentāri

Nosvinēti spāru svētki pirmajai pēc valsts neatkarības atjaunošanas no jauna celtajai studentu dienesta viesnīcai Latvijā. Saviem studentiem to būvē Rīgas Stradiņa universitāte.

Kompleksā, kuru ekspluatācijā nodot plānots novembrī, iecerēti 135 numuriņi, pazemes stāvā atradīsies autostāvvieta un speciāla novietne velosipēdiem. Rīgas Stradiņa universitātei jau ir trīs dienesta viesnīcu ēkas, taču šī top pilnībā no jauna. Savu kopmītņu trūkumu Latvijas augstskolās kā vienu no galvenajām problēmām nereti norāda ārvalstu studenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī uz vietu jaunajā mājoklī var pretendēt jebkurš, primāri kopmītņu mērķauditorija būs ārzemnieki, jo prognozēts, ka vidējās mēneša izmaksas būs ap 400 eiro.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl