Ieskaties Rīgas “Ikea” veikalā – mēbeles, trauki, rotaļu istaba, restorāns

6 komentāri
Ieskaties Rīgas “Ikea” veikalā – mēbeles, trauki, rotaļu istaba, restorāns
Foto: Jānis Zvērs/TV3 Ziņas, Edijs Pālens/ LETA

Jau ceturtdien, 30. augustā, apmeklētājiem durvis vērs Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas IKEA pirmais veikals Latvijā. Šodien ielūkoties veikalā iespēja bija mediju pārstāvjiem.

IKEA veikals atrodas Biķeru ielā 2, Dreiliņos, Stopiņu novadā. Tā platība ir 34 500 kvadrātmetru, bet veikala teritorija kopumā aizņem 10 hektāru. IKEA veikalā darbosies arī IKEA restorāns ar 450 sēdvietām, kā arī bistro un Zviedrijas pārtikas preču veikals.

Veikalā būs pieejamas vairāk nekā 8000 preces mājokļa iekārtošanai, sacīja IKEA Latvija veikala vadītāja Inga Filipova. Viņa akcentēja, ka tiek piedomāts, lai cena ir pieejama.

IKEA vadītāja sacīja, ka IKEA piedāvās iegādātās preces arī nogādāt mājās, samontēt tās, kā arī, ja nepieciešams, IKEA nodrošinās speciālistu konsultācijas telpas iekārtošanai. Tāpat, lai atvieglotu klienta iepirkšanos, katram būs iespēja paņemt speciāli sagatavotu karti, kurā varēs atzīmēt noskatīto preci.

IKEA iepirkšanās sākas otrā stāva ekspozīciju zālē, kurā piedāvās mēbeļu un to risinājumus vairāk nekā 50 telpu iekārtojumos. Pēc ekspozīciju zāles seko tirdzniecības zāle, kurā atrodas vairums interjera priekšmetu, savukārt kā beidzamā ir pašapkalpošanās zāle, kurā pircējs izvēlas noskatīto preci un to iegādājas.

Pie veikala izejas apmeklētāji varēs iegriezties IKEA bistro. Tāpat būs pieejama rotaļu istaba bērniem no trīs līdz septiņiem gadiem.

Kopējie līdzšinējie ieguldījumi IKEA veikala izveidē Latvijā ir vairāk nekā 50 miljoni eiro. IKEA franšīzes ņēmējs Latvijā ir SIA ”Paul Mason Properties”, kura īpašniekam pieder arī IKEA veikals Lietuvā un Islandē.

Kompānija IKEA izveidota 1943. gadā. Pašlaik 50 pasaules valstīs darbojas 410 IKEA veikalu.

6 komentāri