Komentāri
“Iesaukts armijā”: Klinstonei neiztur veselība; dalībnieki izbalso Gedroviču
LNT Publicitātes foto

Šovs “Iesaukts armijā” strauji tuvojas finiša taisnei, jo tika aizvadīta jau 8. diena cilvēkiem armijā, kuri lielākā daļa to nekad pirms tam to nebija darījuši. Šovakar atvadījāmies no Gedroviča un sīkstās Klinstones, kura dalību pātrauca ne no labas gribas, bet gan veselības iemeslu dēļ.

Sauszeme spēku un jūras spēku fāze izturēta, tagad laiks doties gaisā – šodien dalībniekiem uzdevumi bija jāpilda Gaisa aviācijas bāzē Lielvārdē. Viņu šīs dienas galvenais uzdevums bija lidlauka drošība, kā arī sniegt medicīnisko palīdzību, taču šīs dienas galvenais uzdevums bija iemācīties izlaist raķeti no raķesmetēja RBS-70.

Pirmais uzdevums bija aptuveni 10 minūšu laikā izpildīt sekojošo – pareizi salikt pretgaisa aizsardzības ierocis, aizskriet līdz simulatora vieta, izšaut pa mērķi, izjaukt ieroci un aiznest atpakaļ uz starta vietu. Tur komandas uzrādīja ļoti līdzīgus rezultātus.

Nākamais uzdevums bija pilnā ekipējumā ierasties nelaimes gaījuma vietā, kur ir izcēlies ugunsgrēks. Katram bija jāparāda savas iemaņas gan ugunsdzēšana, gan cietušo glābšanā.

Tālāk bija gaisa kuģa stumšanas operācija, kurā ar smago kravas auto bija jānovieto lidmašīna stāvēšanas un jebkurā brīdī pacelšanas gatavības pozīcijā. Šajā uzdevumā varēja manīt, ka Rudzājs ar mašīnu vadīšanu ir uz “Tu”.

Pēc tam sekoja visādi taktiskie uzdevumi saistībā ar gaisa telpu, kā arī līdz šim, iespējams, fiziski grūtākais uzdevums šovā – pārpeldēt Daugavu ūdensslīdēju ekpiējumā (bez gaisa balona), kurā visiem gāja ļoti grūti.

Šova 8. raidījuma beigas dalībnieku sastāvā diemžēl nesagaidīja Ieva Klinstone, kura veselības dēļ šovu pameta. Par otru balsoja pārējie dalībnieki. Ar vienas balss pārsvaru šovu pameta Gedrovičs, tikmēr par Pīlādzi balsoja divi cilvēki. Tas nozīmē, ka šovu turpina 6 cilvēki. Uzdevumi paliks tikai smagāki!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl