Ierosinātas jau trīs lietas par balsu pirkšanu vēlēšanās

Komentāri

Saņemta ziņa par pirmo šodien ierosināto kriminālprocesu par iespējamu vēlētāju balsu uzpirkšanu. Tātad kopumā, piektdienu ieskaitot, ierosinātas jau trīs lietas.

Protams, arī par svaigāko balss pirkšanas gadījumu policija cieš klusu, bet, iespējams, vēl dienas gaitā taps, kas skaidrāks. Kopumā gan policijā norāda, ka šī diena aizvadīta pat pārāk mierīgi. Pirms mirkļa LNT Ziņas telefoniski sazinājās ar Valsts policijas priekšnieka vietnieku Arti Velšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Artis Velšs
Valsts policijas priekšnieka vietnieks

Ja pagājušajās 2013. gada vēlēšanās mums visas dienas laikā līdz pulksten 16 bija 42 notikumi, tad šodien, ja paskatās pa reģioniem, tad astoņi notikumi ir Rīgas reģions, Zemgalē – pieci, pārējos – Vidzemē, Kurzemē, Latgalē pa trīs notikumiem katrā. 90% ir saistīti ar priekšvēlēšanu aģitācijas aizliegumu. Piemēram, kafejnīcā uz galda atstāta aģitācijas avīze, pie vēlēšanu iecirkņa cilvēks dalījis pildspalvas ar partijas simboliku. Kāds telefonā ir saņēmis īsziņu no kāda kandidāta ar aicinājumu par viņu balsot.

Saistībā ar šiem aģitācijas pārkāpumiem neviena persona gan nav aizturēta.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl