Ierosinātas jau trīs lietas par balsu pirkšanu vēlēšanās

Komentāri

Saņemta ziņa par pirmo šodien ierosināto kriminālprocesu par iespējamu vēlētāju balsu uzpirkšanu. Tātad kopumā, piektdienu ieskaitot, ierosinātas jau trīs lietas.

Protams, arī par svaigāko balss pirkšanas gadījumu policija cieš klusu, bet, iespējams, vēl dienas gaitā taps, kas skaidrāks. Kopumā gan policijā norāda, ka šī diena aizvadīta pat pārāk mierīgi. Pirms mirkļa LNT Ziņas telefoniski sazinājās ar Valsts policijas priekšnieka vietnieku Arti Velšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Artis Velšs
Valsts policijas priekšnieka vietnieks

Ja pagājušajās 2013. gada vēlēšanās mums visas dienas laikā līdz pulksten 16 bija 42 notikumi, tad šodien, ja paskatās pa reģioniem, tad astoņi notikumi ir Rīgas reģions, Zemgalē – pieci, pārējos – Vidzemē, Kurzemē, Latgalē pa trīs notikumiem katrā. 90% ir saistīti ar priekšvēlēšanu aģitācijas aizliegumu. Piemēram, kafejnīcā uz galda atstāta aģitācijas avīze, pie vēlēšanu iecirkņa cilvēks dalījis pildspalvas ar partijas simboliku. Kāds telefonā ir saņēmis īsziņu no kāda kandidāta ar aicinājumu par viņu balsot.

Saistībā ar šiem aģitācijas pārkāpumiem neviena persona gan nav aizturēta.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl