Ierosina jaunas sankcijas pret alimentu nemaksātājiem

5 komentāri

Saeimas deputāti labojuši Valsts civildienesta likumu, paredzot, ka par ierēdni turpmāk varēs kļūt arī pensijas vecumu sasnieguši cilvēki. Asas debates sēdē izvērtās par priekšlikumu aizliegt ierēdņa pienākumus pildīt alimentu nemaksātājiem.

Alimentu nemaksātājiem dzīve kļūst aizvien grūtāka. Parādnieku vārdi ir izlikti publiskai apskatei internetā, uzturlīdzekļu nemaksātājiem atņem autovadītāja tiesības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atsevišķi Saeimas deputāti uzskata, ka soda sankcijas ir jāpaplašina. Debatējot par labojumiem Valsts civildienesta likumā, izskanēja priekšlikums aizliegt ierēdņa pienākumus pildīt alimentu nemaksātājiem.

Saeimas deputāti vairākums noraidīja priekšlikumu aizliegt alimentu parādniekiem strādāt par ierēdni. Atgādinām, ka no nākamā gada alimentu parādnieku sarakstam Uzturlīdzekļu garantijas fonda mājaslapā būs ierobežota piekļuve. Personu varēs sameklēt tikai pēc personas koda.

TOP komentāri

 • Janka
  +3 +3 0

  Janka

  Kaimiņam darit nav ko,tad lai rażo bernus pustukšai latvijai,labak padomatu par darba vietam,no ka tad maksat alimentus?
 • SO.
  +2 +2 0

  SO.

  Kad sākās process par alimentu piedzinu, mans bijušais znots ar pēc advokāta padoma māju un mašinu pārrakstija savai tagadējai sievai, nu ir bezmaz bomzis, nav, no kā maksāt, jo "saņem" minimālo algu.
 • Valda
  +2 +2 0

  Valda

  Varbūt labāk uzreiz visus apšaut? Darbu dabūt nevarēs ,alimentus maksāt arī nav no kā! Manas meitas bijušais vīrs savā laikā divreiz nosūtīja pa 70 latiem alimentus. Par to meita saņēma vēstuli no tiesu izpildītāja. Visa summa-70 lati bija smuki sadalīti-informācijas vākšana, sūtīšana,u.c.,visu neatceros. Beigās piebilde- meita saņem uz rokas-0.00 latu. Ja ir pretenzijas -griezieties tiesā. Pēc otra šāda maksājuma bijušais vīrs neko nemaksā!Pareizi-bērni tāpat neko nesaņem!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl