Ierobežos satiksmi Berģu ielā, savukārt satiksmi Kaukāza un Jāņogu ielā slēgs

0 Komentāru
Ierobežos satiksmi Berģu ielā, savukārt satiksmi Kaukāza un Jāņogu ielā slēgs
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Saistībā ar izbūves darbiem drīzumā paredzēts ierobežot satiksmi Berģu ielā, savukārt satiksme transportlīdzekļiem tuvākajā laikā tiks slēgta Kaukāza un Jāņogu ielā.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde, saistībā ar siltumtrases izbūves darbiem no 28. jūlija līdz 11. augustam slēgs transportlīdzekļu satiksmi Kaukāza ielā, pie ēkas Džutas ielā 6.

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem no 31. jūlija līdz 30. septembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Berģu ielā, posmā no Tadenavas ielas līdz ēkai Berģu ielā 78, satiksmi organizējot pa vienu brauktuves joslu un regulējot to ar luksoforu.

Tāpat asfaltbetona seguma remontdarbu dēļ no 4. augusta līdz 14. augustam no plkst. 10.00 līdz 16.00 un no plkst. 00.30 līdz 5.30 slēgs transportlīdzekļu satiksmi (izņemot sabiedrisko transportu) Jāņogu ielā, posmā no Taisnās ielas līdz Dārziņu 30. līnijai.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minēto ielu posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

0 Komentāru