Iepriekš no amata gāzto Truksni ievēl par jauno Jūrmalas mēru; LZP izslēdz viņu no savām rindām

3 komentāri
Iepriekš no amata gāzto Truksni ievēl par jauno Jūrmalas mēru; LZP izslēdz viņu no savām rindām
LETA

Jūrmalas dome ārkārtas sēdē piektdien, 4. novembrī, nolēma domes priekšsēdētāja amatā apstiprināt no amata iepriekš gāzto Jūrmalas mēru Gati Truksni (Zaļo un Zemnieku savienība). Par viņa neatteikšanos kandidēt uz amatu, Latvijas Zaļā partija viņu izslēgusi no savām rindām.

Balsojuma laikā visi, izņemot Zaļās zemnieku savienības deputātus un vienu Saskaņas deputāti – Karinu Sinkeviču -, pameta sēžu zāli. Kopumā zālē palika astoņi deputāti. Visi astoņi zālē paliekušie deputāti balsoja “par”.

Saskaņas pārstāve Sinkeviča sacīja, ka balsojusi saskaņā ar sirdsapziņu un kļūs par neatkarīgo deputāti.

Ārkārtas sēdē pirms balsojuma tika izsludināts pārtraukums, lai sagatavotu balsošanas biļetenus.

LZP izplatījusi informāciju, ka par neatteikšanos kandidēt uz amatu Truksnis tiek izslēgts no partijas.

Jau vēstīts, ka 13. oktobrī Jūrmalas domes ārkārtas sēdē vairākums deputātu atbalstīja līdzšinējā mēra Trukšņa atbrīvošanu no amata.

Par Trukšņa gāšanu Jūrmalas domes deputāti lēma pēc tam, kad publiskajā telpā parādījās informācija, ka viņš kopā ar citām personām ir iesaistīts Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja izmeklētā krimināllietā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

Foto

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl