Kā sarūpēt karaļa cienīgus svētkus savam tētim!?

1 komentārs

Slavenais dzejnieks un lugu autors Oskars Vailds savulaik teicis: ”Esmu vīrs, kuram tīkamas ir vienkāršas garšas. Es vienmēr izvēlos labāko.” Un, kāpēc gan šajā svētku laikā neiepriecināt kādu no tuvajiem ar kaut ko vienkāršu – tavām rūpēm par viņu, radot īpašu vakaru.

Ja vēlies iepriecināt sev tuvo vīrieti, tad nekas nevar būt labāks, ja būsi parūpējusies par noskaņu un konjaku, jo mēdz teikt, ka tieši konjaks atver ceļu uz sirdi.

“Martell” konjaka namam ir 300 gadu sena vēsture, un ne velti šīs dzēriens tiek uzskatīts par vienu no labākajiem pasaulē. “Martell” konjaks ir pasniegts karaļnamu svinībās, to ir iecienījušas pasaulslavenas zvaigznes, to uz zemes malu ņem līdzi rūdīti ceļotāji, tāpēc šāda dāvana iepriecinās jebkuru vīrieti, arī tavu tēti.

Konjakam piestāv smalkums un svinīgums, tāpēc parūpējoties par noskaņu, tu dzērienam piešķirsi tikai papildus nozīmību, un malks ar šo saules siltumu izstarojošo dzērienu garšos neatkārtojami. Un, protams, to novērtēs arī cilvēks, kura labā būsi papūlējusies.

Un, ja padomā, nekas jau tik daudz nav nepieciešams, lai radītu dzirkstošu svinīgumu! Piedāvājam tev iedvesmai apskatīt fotogaleriju un video, kā noorganizēt tiešām īpašu vakaru. Un nemaz daudz jau nevajag – mazliet sveču gaismas, kas vienmēr sniedz īpašu noskaņu, mazliet svinīguma, un, kāpēc gan šajā svētku laikā neiepriecināt kādu no tuvajiem ar kaut ko vienkāršu – tavām rūpēm par viņu, radot īpašu vakaru!

Foto

Atceries! Pārmērīgai alkohola lietošanai var būt kaitīga ietekme!

TOP komentāri

  • nja
    0 0 0

    nja

    tētiem visi tie bumbuļi stipri vienaldzīgi,galvenais lai garšīgs cienasts un graķītis :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl