Kā sarūpēt karaļa cienīgus svētkus savam tētim!?

1 komentārs

Slavenais dzejnieks un lugu autors Oskars Vailds savulaik teicis: ”Esmu vīrs, kuram tīkamas ir vienkāršas garšas. Es vienmēr izvēlos labāko.” Un, kāpēc gan šajā svētku laikā neiepriecināt kādu no tuvajiem ar kaut ko vienkāršu – tavām rūpēm par viņu, radot īpašu vakaru.

Ja vēlies iepriecināt sev tuvo vīrieti, tad nekas nevar būt labāks, ja būsi parūpējusies par noskaņu un konjaku, jo mēdz teikt, ka tieši konjaks atver ceļu uz sirdi.

“Martell” konjaka namam ir 300 gadu sena vēsture, un ne velti šīs dzēriens tiek uzskatīts par vienu no labākajiem pasaulē. “Martell” konjaks ir pasniegts karaļnamu svinībās, to ir iecienījušas pasaulslavenas zvaigznes, to uz zemes malu ņem līdzi rūdīti ceļotāji, tāpēc šāda dāvana iepriecinās jebkuru vīrieti, arī tavu tēti.

Konjakam piestāv smalkums un svinīgums, tāpēc parūpējoties par noskaņu, tu dzērienam piešķirsi tikai papildus nozīmību, un malks ar šo saules siltumu izstarojošo dzērienu garšos neatkārtojami. Un, protams, to novērtēs arī cilvēks, kura labā būsi papūlējusies.

Un, ja padomā, nekas jau tik daudz nav nepieciešams, lai radītu dzirkstošu svinīgumu! Piedāvājam tev iedvesmai apskatīt fotogaleriju un video, kā noorganizēt tiešām īpašu vakaru. Un nemaz daudz jau nevajag – mazliet sveču gaismas, kas vienmēr sniedz īpašu noskaņu, mazliet svinīguma, un, kāpēc gan šajā svētku laikā neiepriecināt kādu no tuvajiem ar kaut ko vienkāršu – tavām rūpēm par viņu, radot īpašu vakaru!

Foto

Atceries! Pārmērīgai alkohola lietošanai var būt kaitīga ietekme!

TOP komentāri

  • nja
    0 0 0

    nja

    tētiem visi tie bumbuļi stipri vienaldzīgi,galvenais lai garšīgs cienasts un graķītis :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl