Komentāri

Šobrīd Valsts policija sarosījusies cīņai pret autovadītājiem, kuri braukšanas laikā lieto tālruni. Bet, ko darīt, ja jums ir ļoti svarīga telefona saruna? Piestāt malā un parunāties. Bet – kur? Visticamāk, kādā maksas stāvvietā, bet tad par šo telefona sarunu jums ir jāmaksā. Tieši šādu situāciju ar nelāgām beigām pieredzējis pazīstamais kordiriģents Jānis Ozols.

Pagājušajā nedēļā viņš novietojis automašīnu Blaumaņa ielas malā un pirms izkāpšanas nolēmis veikt pāris aktuālus tālruņa zvanus. Pēc kāda brīža pienācis vīrietis un sācis rakstīt sodu jeb Rīgas satiksmes vārdiem – pēcapmaksas kvīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diriģents saprot, ka nezināšana neatbrīvo no atbildības, bet tomēr ir pārsteigts par Rīgas satiksmes darbinieka attieksmi. Viņš uzskata, ka piecas minūtes ir pārāk īss laiks, lai mierīgi, bez steigas samaksātu par stāvvietu.

Rīgas satiksmes viedoklis ir visai strikts – atvēlētais laiks, 5 minūtes, autostāvvietas apmaksāšanai ir optimāls, nekad tas nav bijis ilgāks, un nav arī plānots šo laiku pagarināt.

Uzņēmumā skaidro, ka nav nozīmes, ko šo piecu minūšu laikā dara autovadītājs. Ja ir vajadzība pasēdēt, pagaidīt, pasildīties vai vienkārši veikt zvanu, kas ilgāks par piecām minūtēm, par to jāmaksā.

Iespējams, Rīgas domei derētu padomāt par īpašām bezmaksas īstermiņa stāvvietām, kur drīkstētu runāt pa tālruni, lai nebūtu tas jādara, vadot automašīnu.

Vairāk skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl