Iekšlietu ministrs Kozlovskis atvainojas operatoram par aizturēšanu

4 komentāri

”Tas, ko es redzēju video sižetā man radīja pamatotas šaubas. Skaidrs, ka es nesaskatīju nepieciešamību ierosināt lietu un vēl vairāk – aizturēt reportieri.[..] Tā bija drīzāk policista nepietiekama profesionalitāte nevis varas apzināta izmantošana,” komentējot pirmdien notikušo TV3 Ziņu operatora Sergeja Medvedeva aizturēšanu, sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

”Gribu atvainoties reportieriem par piedzīvoto šajā incidentā,” sacīja R. Kozlovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī sacīja, ka šo incidentu nevēlas saistīt ar vēršanos pret medijiem vai notikušo protestu kā tādu.

Skaties video!

Jau ziņojām, ka vakardienas notikumi pie Krievijas vēstniecības, kad tika aizturēts TV3 Ziņu operators, likusi Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim apšaubīt konkrēto darbinieku profesionalitāti, un saistībā ar to ir uzsākta dienesta pārbaude.

Policijas priekšnieks: Policistu rīcība manī raisa bažas

”Policistu rīcība manī raisa bažas. [..] Viennozīmīgi tas neceļ policijas prestižu,” komentējot pirmdien notikušo TV3 Ziņu operatora aizturēšanu pie Krievijas vēstniecības, sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

”Visticamāk, problēma ir šajos darbiniekos,” sacīja I. Ķuzis. Viņš arī norādīja, ka gribētu redzēt un izprast šīs policijas struktūrvienības apmācību.

TOP komentāri

 • haralds elceris
 • 2$$
  +18 +18 0

  2$$

  bet kā tad apsargs var sēdināt mašīnā reportieri un teikt lai ved uz iecirkni .apsargam jau ir tik jāapsargā bet viņš jau lien citu darīšanās .......atkal grib policistus baltus nomazgāt .....
 • haralds elceris
  +17 +17 0

  haralds elceris

  policistiem nevajag praksi šādu pasākumu nodrošināšanā, policistiem vajag praksi kārtības nodrošināšanā šādos pasākumumos.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl