Iekšlietu ministrs izdevis rīkojumu par Deglava tilta slēgšanu

Neņemot vērā, ka šodien Rīgā, pie Augusta Deglava ielas pārvada, viens pēc otra notiek divi atsevišķi Rīgas domes un Ekonomikas ministrijas (EM) rīkoti pasākumi ar mērķi pārrunāt Deglava tilta remonta problēmas, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) jau izdevis rīkojumu par visu formalitāšu kārtošanu, lai tilts ceturtdien, 25. aprīlī, satiksmei tiktu slēgts.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Andris

  Andris

  Sālit tiltus 10 gadus ,tas ir nodarboties ar sabotāžu , pēc braucieniem atskaitīties Maskavā ,var spriest ka saskaņas BIEDRI Latvijā nodarbojas ar sabotāžu , izlaupīšanu , izzagšanu ,savā veidā darbību , kā Krievijas specdienestu .
 • Ilmārs Grauds

  Ilmārs Grauds

  Sakiet, vai tiešām ir jānotiek kārtējai Zolitūdes traģēdijai, lai pamostos ??? Vai šeit ir par maz pierādījumu, kas liek saukt pie atbildības, kā galveno vaininieku Ušakovu, galu galā viņš taču Rīgas mērs, bet nevis Departamenti !?? Vai Eiropa ir Latvijas Augstāko Personu un Valsts Amatpersonu Ieslodzījumu vieta ??? 🤔🤔🤔
 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Ušakova un Saskaņas izsaimniekošanas sekas. Ka tik nevajag arī visus pārējs tiltus pārbaudīt. Kaut arī, ja tie ir tādā stāvoklī, tad Ušakova bēgšana skaidra.
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Tiltu remontē jau sen, kāpēc tikai tagad uzzināja, kāds tur stāvoklis?? Kāds nespēja klusēt?
 • Serf

  Serf

  Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!q
 • Andrejs

  Andrejs

  Izskatās ka arī VALSTS DARBA INSPEKCIJA Deglava tilta būvdarbu veikšanas vietai met lielu līkumu, jo tādas aizsargmargas darba vietām augstumā ir iespējamas tikai brīvdabas teātra izrādē "Nesabrrukušais tilts".
 • EX

  EX

  Ir nezcik līdzekļu ierakts K.Barona ielā un citās vietās, bet uz Zemitāna, Vanšu un Deglava tieltiem baisi uzturēties! Paldies Ušakovam, Amerikam, Baraņikam un Saskaņai +&!!! Tas ir nopietns un ilglaicīgs darbs! Priecīgus Darba svētkus!
 • Rasma Leimane

  Rasma Leimane

  Beidzot ari ir viens ministrs ar galvu,kurs negaida ,kad bus otra Zolitude, vai pat vel lielaka.
 • Zane Gribuste

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!