Iekšlietu ministrs Ģirģens: Ķuzim var nākties zaudēt amatu

Neapmierināts ar vairāku kriminālprocesu izmeklēšanas gaitu, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens šodien ticies ar Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Asaka

  Asaka

  Sistemu neparzinošie cilvekiem viegli spriest.Vai ministrs ir paskatijies kadi darba apstakli ir darbiniekiem?Dazos iecirknos remonts nav bijis kops to celsanas.Kas attiecas uz rotaciju..tad ministram jasaprot..ka darbinieki nav vienibas bet gan cilveki.Tikai tad..kad darbiniekiem bus cilveciski darba apstakli..pozitiva attieksme no prieksnieku puses..nevis pastavigas biedesanas ar atlaidanu..darbs uzlabosies.
 • Andris

  Andris

  Cik man ir bijušas darīšanas ,ar mundieri ,ko sauc par palicistu Latvijā ,varas kāri lLOPI .
 • Mari Martin

  Mari Martin

  Давно пора разогнать этот Чекуркалнский притон. Особенно канцелярских ш..х, которые очень активно используют своё и чужое служебное положение в своих личных интересах. Устроили себе увеселительное заведение, одни корпоративы, поездки, типа соревнования . За наши налоги!!! Работа полиции не ведётся с таким начальником. Полиция больше напоминает бандитов лихих 90-х под прикрытием погонов.
 • Se

  Se

  Gribētos jau tādu iekšlietuministru kā batjka Lukašenko, kurš pasaka ka tam un šitam jāsēž cietumā un ieliek jau arī. Tur valsts iestādēs daudzi vienkārši baidās ņemt kukuļus, jo zin ka ieliks cietumā gandrīz bez tiesas. Žēl ka latvijā tādas sistēmas nav.
 • Ulža

  Ulža

  Pēdējo dienu notikumi Krāslavā,pie veikala Rīgā,kad cilvēks,kas sevi aizstāv tiek vainots noziegumā,nu jāāā.... Ķuzes kungam novēlu radiniekiem būt tādā situācijā,kā pašreiz cietušie. Varbūt tad speķotās smadzenes un valsts apmaksātais dubultzods domās savādāk
 • Dins

  Dins

  Turpat arī var sūtīt Ievp vadoni Ģenerāli I.Spūri nekāda jēga tikai apmāna darbiniekus.
 • Dins

  Dins

  Sivēnu no siles izdzīs nabags notievēs ,sen bija laiks iesēdējies gana ,tāpat nekāda jēga,
 • Zīle

  Zīle

  Pirmstam atlaišanas vel pāris ordeņus piespraust. Skatoties uz ķuzi liekas ,ka brežņevs stāv ar ordeņiem nokrāvies.
 • Dzintra

  Dzintra

  Policijas administrācijā sen bija vajadzīga kārtīga atbilstības amatam vērtēšana. Pārāk daudz pašu policistu pastrādātu un "neatklātu" noziegumu. Pārāk daudz neatrisinātu un izbeigtu lietu, jo par attiecīgu samaksu, vainīgajā "nesaskata" noziegumu.
 • Antra

  Antra

  Godīgi sakot, Ğirğens atstāj tādu nekompetentu iespaidu, un dzirdēts arī, ka izglītība nav atbilstoša amatam. Intervijās visādi izrādās un taisa šovu, lai celtu sev reitingus. Skaļi runā, bet jēgas nekādas. Tā vien šķiet, ka vēršas pret policijas priekšnieku, lai ieliktu amatā kādu savējo.
  • Jānis

   Jānis

   Tad lai MInistrs iedod prātu kā izmeklēt,liekas ka tiešām tie nelieši palīduši zem ĶUža gultas!Vienkārši Policijai nav jāsēž telpās vai kur citur ,bet jāatrodas visu dežūras laiku uz ielām un tad uzlabosies kārtībā!Kuldīgā piemēram nav vakaros un nakts stundās sastopams neviens policijas darbinieks,katrs pavada dežūras laiku kā pagadās,bieži vakaros ir kādā tankštellē sit klaču ,vai mašīnīte staav pie savas mājas.No rītiem atsāk kustību ap sešiem,kā teikt ,dienests iet!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!