Komentāri

Vēstules sūtītājs ir kļūdījies, rakstot adresi, tādēļ tā nosūtīta atpakaļ – šādu atbildi saņēmusi kāda Iļģuciema iedzīvotāja, pastā taujājot par vēstuli, ko viņa ļoti gaidījusi. Izrādās, nama iedzīvotāju dzīvesvietas adrese ir nomainīta, bet iedzīvotāji par to nav informēti.

Spilves ielas 43 jeb tagad Spilves 37B nama iedzīvotāji iepriekš nav aptaujāti, vai maz vēlas adreses maiņu, turklāt lielākajai daļai iedzīvotāju tā ir bijusi liels pārsteigums. Dažs savu jauno adresi uzzinājis tikai no Bez Tabu filmēšanas grupas.

Iedzīvotāji ir sašutuši un uzskata, ka Rīgas domei būtu vajadzējis tos cilvēkus, kuriem tikusi mainīta adrese, informēt, kaut vai pastkastītē iemetot ziņas par jaunumiem, taču tas nav izdarīts. Turklāt iedzīvotājiem no savas kabatas būs ”jāsametas” mājas numura nomaiņai.

Tikmēr Rīgas domē norāda, ka informācija par adrešu maiņu esot bijusi Latvijas Vēstnesī, uz afišu stabiem, pasta nodaļās, kā arī Rīgas domes mājaslapā. Tāpat ziņojumi esot izvietoti pie namu ārdurvīm, bet, ja gadījuma pēc tas vēl neesot izdarīts, domes pārstāvji sola tuvākajā laikā to izdarīt. Tiesa gan, tas nemaina faktu, ka iepriekš sūtītās vēstules pie saņēmējiem tā arī nav nonākušas.

Būvvaldē skaidro, ka individuāli iedzīvotāji nav uzrunāti, jo esot bijis jātaupa līdzekļi. Ja tiktu uzrunāts katrs iedzīvotājs, izmaksas veidotu vienu miljonu eiro.

Plašāk par šo tematu – video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl