Komentāri

Nacionālais veselības centrs pirms gaidāmās ģimenes ārstu protesta akcijas iedzīvotājiem iesaka laikus pārskatīt savas zāļu kastītes, sarūpēt receptes un zāles vismaz trīs mēnešiem.

Savukārt Veselības ministrija ģimenes ārstu streika laikā veselības aprūpi cer nodrošināt, iesaistot rezidentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien izsūtītas vēstules Rīgas Stradiņa universitātei un Latvijas Universitātei, lūdzot nodrošinot rezidentu 24 stundu dežūras. Tomēr rezidentūrām pagaidām neesot skaidrs, kā tas notiks – vairums rezidentu esot strādājoši ārsti, kas piesaistīti ārstniecības iestādēm, tāpēc uz svara kausiem likti ģimenes ārstu pacienti un stacionāru pacienti.

Kā tieši plānots izmantot rezidentu palīdzību, to vēl skaidros rīt īpašā sanāksmē ministrijā.

Bet, vai pirms streika pie ģimenes ārstiem veidojas rindas un cik ārstu ir gatavi nākamnedēļ streikot, par to LNT Ziņu sižetā!

Video: LNT Ziņu sižets

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl