Premjers Māris Kučinskis pieprasījis visām ministrijām precīzu atskaiti – kas un kā ir paveikts laikā, kas bija paredzēts Rīcības plānā, bet kā sabiedrība novērtējusi pašu ministru darbu līdz šim?

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • jenkis

  jenkis

  ...ne ar vecajiem iepirktajiem lūžņiem...
  Kaujas apstākļiem arī neko labāku nevajag, tāpat pārvērtīs pelnos.
 • Sarma

  Sarma

  Kārtējā melīgā aptauja.Viņi pat prasījuši tautai nav.Augstu vērtēts tur nav vispār neviens.Un tāda Čakša ir pagraba līmenī ar savu darbu.Tāds Bergmanis tur varētu nebūtu vispār,ne ar savu jeņķu baru,ne ar vecajiem iepirktajiem lūžņiem.Pirmajā vietā mūsu naudas izšķērdēšanā,tas gan droši.
 • sirmais

  sirmais

  Vai aptaujas ir krievijas stilā?Aizsarzības ministrs visaugstākajā vietā........dīvaina jau nu gan mums tauta....
 • Mari

  Mari

  muļķības-tieši Šadurskis ir darījis ļoti daudz, bet pretreakcijas ir tik daudz-neviens negrib šķirties no siltām vietiņām
 • EX

  EX

  Abi ir normāli ministri, kuri zin "drēbi"! Tās aptaujas gan mistiskas, man ne reiz nav laimējies piedalīties... Bet Ekonomikas ministriju var un vajag apvienot ar Finansu ministriju jo ekonomiku nosaka finanšu iespējas!
 • jaa
 • SO.

  SO.

  Šoreiz daleji piekrītu it kā mistiskajai iedzivotāju aptaujai(mistiska, jo nesaprotu, kas tiek aptaujāti).Ja Šadurskis gribētu īstas reformas augstākajā izglītībā, ķertos nevis tikai pie vienas skolas, bet pie tām ap 300 programmām, kas dublējas un ir par daudz, pārskatitu nesaprotamās budžeta vietas, kuras sponsorē nevajadzīgas programmas, vismaz tik daudz, un pakāpeniski attiritos ari no neperspektīvākām augstskolām.Tagad skabargu pirkstā ārstē ar amputāciju.Par Reiru- kā var ticēt cilvēkam, kas vienā vietā(fin.min.)saka vienu,bet tagad kā "labkl.min. pilnīgi pretēji.Ja Min. kab. nesaks domāt valstiski par visām nozarēm kopā, bet katrs raus deķiti uz savu pusi,mums nekad nekur nebūs normāla attīstiba.Diez, kurš no ministriem ir atbildīgs par to, ka ārzemju ražotājiem(IKEA) tik loti nāk preti ar atbalstu infrastruktūras uzlabošanai, bet pašmāju ražotājiem jacīnās tik ļoti pašiem.Tā ir informācija no Aculiecinieka.
  • EX

   EX

   Vai tad nav zināms, ka investori 10% paredz tādām "stimulācijai"par kurām jāinteresējas KNAB, atcerēsimies Mersedes autobusu iepirkumu Rīgas Domē. Tur arī saistītie cilvēki pēkšņi sāka dzīvot pāri līdzekļiem...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!