8 komentāri

Premjers Māris Kučinskis pieprasījis visām ministrijām precīzu atskaiti – kas un kā ir paveikts laikā, kas bija paredzēts Rīcības plānā, bet kā sabiedrība novērtējusi pašu ministru darbu līdz šim?

Visaugstāko vērtējumu snieguši aizsardzības ministram Raimondam Bergmanim (5,8 punkti). Otrajā vietā ir iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis ar 5,2 punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešajā vietā ar pieciem punktiem ir trīs valdības locekļi: ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un kultūras ministre Dace Melbārde.

Salīdzinoši zemākus vērtējumus saņēmuši zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, satiksmes ministrs Uldis Augulis, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, kā arī veselības ministre Anda Čakša, tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, kurš palicis trešais vissliktāk novērtētais.

Labklājības ministrs Jānis Reirs ir otrais vājāk novērtētais, bet viszemākais novērtējums izglītības ministram Kārlim Šadurskim.

TOP komentāri

 • Sarma
  +7 +6 -1

  Sarma

  Kārtējā melīgā aptauja.Viņi pat prasījuši tautai nav.Augstu vērtēts tur nav vispār neviens.Un tāda Čakša ir pagraba līmenī ar savu darbu.Tāds Bergmanis tur varētu nebūtu vispār,ne ar savu jeņķu baru,ne ar vecajiem iepirktajiem lūžņiem.Pirmajā vietā mūsu naudas izšķērdēšanā,tas gan droši.
 • SO.
  +5 +5 0

  SO.

  Šoreiz daleji piekrītu it kā mistiskajai iedzivotāju aptaujai(mistiska, jo nesaprotu, kas tiek aptaujāti).Ja Šadurskis gribētu īstas reformas augstākajā izglītībā, ķertos nevis tikai pie vienas skolas, bet pie tām ap 300 programmām, kas dublējas un ir par daudz, pārskatitu nesaprotamās budžeta vietas, kuras sponsorē nevajadzīgas programmas, vismaz tik daudz, un pakāpeniski attiritos ari no neperspektīvākām augstskolām.Tagad skabargu pirkstā ārstē ar amputāciju.Par Reiru- kā var ticēt cilvēkam, kas vienā vietā(fin.min.)saka vienu,bet tagad kā "labkl.min. pilnīgi pretēji.Ja Min. kab. nesaks domāt valstiski par visām nozarēm kopā, bet katrs raus deķiti uz savu pusi,mums nekad nekur nebūs normāla attīstiba.Diez, kurš no ministriem ir atbildīgs par to, ka ārzemju ražotājiem(IKEA) tik loti nāk preti ar atbalstu infrastruktūras uzlabošanai, bet pašmāju ražotājiem jacīnās tik ļoti pašiem.Tā ir informācija no Aculiecinieka.
 • jenkis
  +4 +4 0

  jenkis

  ...ne ar vecajiem iepirktajiem lūžņiem...
  Kaujas apstākļiem arī neko labāku nevajag, tāpat pārvērtīs pelnos.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl