Komentāri

Torņakalnā sabrukušās ēkas iedzīvotāji, kuri tika evakuēti pēc avārijas, arī šo nakti pavadījuši pašvaldības sagādātajās telpās. Šodien būveksperti dosies vērtēt, vai ēka ir atjaunojama, bet ar ceļamkrānu mēģinās glābt blakus esošo privātmāju.  

Kāpņu telpa starp pirmo un otro stāvu ir pilnībā sabrukusi, tāpat arī bojāta mājas pamatne un pilnībā atšķēlusies ēkas ārsiena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājas iedzīvotāji vaino Rīgas namu pārvaldnieku, kas ilgstoši neko nav darījis, bet paši mājas iedzīvotāji Rīgas namu pārvaldniekam parādā ir 23 tūkstošus eiro.

Nama iemītnieki ir trūcīgi, un naudu remontam nav pat krājuši. Pēc Andra domām, pārvaldnieks esot zinājis, ka mājas konstrukcijas ir bojātas un slodzi varētu neizturēt. Iedzīvotāji uzskata, – ēkas daļēju sabrukumu veicinājis kanalizācijas ūdens, kas no pagraba neesot izsūknēts gadiem ilgi.

Daļēji sabrukušo māju visu šo nakti apsargāja pašvaldības policija, jo evakuēti iedzīvotāji vairākkārt centušies atgriezties avārijas stāvokļa ēkā pēc savām steigā atstātajām mantām.

Bailes arī blakus mājā, kas ir līdzīga sabrukušajai. Tur arī pagrabos krājas ūdens.

Pirmais, kam palīdzēs jau šodien, būs tās blakus privātmājas īpašniekiem, kuru namam draud uzgāzties sabrukušās mājas atšķēlusies ārsiena. Situāciju šodien te centīsies uzlabot ar ceļamkrānu.

Tikmēr būveksperti vērtēs, ko ar Rīgas namu pārvaldnieka avārijas stāvoklī esošajām ēkām Buru ielā 9 darīt – nojaukt vai atjaunot.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl