Komentāri
Iedzīvotāji aktīvi ziņo par traucējošiem pasažieriem Rīgas sabiedriskajā transportā
FOTO: LETA

Pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme un Rīgas pašvaldības policijas īstenotās kampaņas Traucē? Rīkojies! laikā iedzīvotāji ir aktīvi ziņojuši par traucējošiem pasažieriem sabiedriskajā transportā, informē Rīgas satiksmes Klientu apkalpošanas un komunikācijas daļas vadītājs Viktors Zaķis.

Kampaņas laikā kopš pagājušā gada oktobra ir divkāršojies no sabiedriskā transporta izsēdināto nevēlamo pasažieru skaits. Ja pērn laikā no jūnija līdz oktobrim izsēdināto nevēlamo pasažieru skaits bijis 383, tad laikā no pagājušā gada oktobra līdz šā gada februārim šādu pasažieru skaits bijis 631. Savukārt 2014. gada februārī izsēdināto nevēlamo pasažieru skaits bija 133, šogad februārī tādu jau bijis 285.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmums atgādina, ka gadījumos, ja sabiedriskajā transportā tiek pamanītas kādas nekārtības, piemēram, cilvēki smakojošā vai smērējošā apģērbā, trokšņojoši cilvēki, ir jāzvana policijai pa tālruni: 110 vai jāziņo transportlīdzekļa vadītājam.

Kampaņas Traucē? Rīkojies! mērķis ir informēt par to, kā rīkoties gadījumos, kad sabiedriskā transporta salonā ir personas, kas traucē vai apdraud citus pasažierus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl