Iedzīvotāji aktīvi vāc parakstus par sabiedriskā transporta cenu atjaunošanu iepriekšējā līmenī

2 komentāri
Iedzīvotāji aktīvi vāc parakstus par sabiedriskā transporta cenu atjaunošanu iepriekšējā līmenī
FOTO: LETA

Par priekšlikumu atjaunot Rīgas satiksmes sabiedriskā transporta pakalpojumu cenas 2014.gada līmenī parakstījies jau 4761 iedzīvotājs, liecina informācija portālā Manabalss.lv. Parakstu vākšana sākta janvāra nogalē – neilgi pēc Rīgas domes lēmuma paaugstināt biļetes cenu.

Kā iniciatīvas pieteicējs norādīts Antons Starostins, kurš uzsvēris, ka sabiedriskais transports ir domāts plašai sabiedrībai, kuras ienākumi gada laikā nav kļuvuši būtiski lielāki. Tikmēr sabiedriskā transporta cenas ir būtiski palielinātas – no 0,60 eiro uz 1,15 eiro par vienu braucienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ņemot vērā, ka cenu izveide Rīgas Satiksme pakalpojumiem nav caurspīdīga, un nav īsti skaidrs, kur papilda nauda no cenu paaugstināšana nonāk, ir pamats uzskatīt, ka cenu paaugstināšana nav pamatota. Tāpēc Rīgas Domei ir jānodrošina Rīgas Satiksme pakalpojumu cenu saglabāšana 2014. gada līmenī. Turklāt, ir zināmi gadījumi, kad Rīgas Domes un Rīgas Satiksme nauda ir tikusi neefektīvi iztērēta. Tātad naudu cenu saglabāšanai var meklēt efektīvos vadības mehānismos un, ja nepieciešams, reformēt pašu uzņēmumu, nevis uzņēmuma neefektivitātes izmaksas liekot segt rīdziniekiem un pilsētas viesiem. Visbeidzot, nepieciešama revīzija Rīgas Satiksme, lai saprastu vai uzņēmumā notika ļaunprātīga darbība, kas veda pie biļešu cenas kāpuma,” pauž iniciatīvas autori.

TOP komentāri

 • Skeptiskais
  +1 +1 0

  Skeptiskais

  Es tikai par vecajām cenām! Jo ar jaunajām cenām nauda pietiek tikai roltonu paciņai dienā.
 • Sintija
  0 0 0

  Sintija

  Un kur var parakstities par to nav nekadas informacijas domaju ja cilveki zinatu kur iet lai panaktu cenu samazinasanu par sabiedrisko transportu tad butu lielaki panakumi pasiem prieks sevis

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl