Iecirkņu darbu apgrūtina vēlētāji, kuri nezina savu balsošanas vietu

Vairākos iecirkņos cilvēkiem bijusi neizpratne, kurā vēlēšanu iecirknī šajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās balsot, aģentūra LETA noskaidroja vairākos vēlēšanu iecirkņos.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Ieva Dumpe

  Ieva Dumpe

  Tas ka varēja vēlēt tikai dekl.vietas iecirknī,ir iemesls zemajam balsojuma %
 • Mārtiņš Freibergs

  Mārtiņš Freibergs

  Tā teikt, nezināšana neatbrīvo no atbildības. Visiem bija iespēja laicīgi uzzināt savu iecirkni. Pat vēlēšanu dienā bija iespēja to izdarīt, nevis tupi iet uz tuvāko ko zināja.
 • Dzintra Berzina

  Dzintra Berzina

  Nevis vēlētāji apgrūtina iecirkņus, bet gan iecirkņi vēlētājus. Smieklīgi, ka globalizācijas laikmetā, kur var strādāt no mājām gandrīz no jebkuras pasaules vietas, LV vēlētājam sestdienas dienā jāierodas kaut kur skaidri nenodefinētā iecirknī. Par ko CVK maksā tām IT kompānijām, kas nevar nodrošināt nodot savu balsi no jebkura vēlēšanu iecirkņa LV teritorijā? Nevar saslēgt visu vienotā tīklā ? :D Tātad, ja vēlētājs sestdienas dienā neatrodas savā deklarētajā adresē vai tuvu tai, tad balss ir tutū :D
  • Mārtiņš Freibergs

   Mārtiņš Freibergs

   Elektroniskā vēlēšanu sistēma Latvijā visticamākais būs pieejama pēc kādiem 100 gadiem. :D Un atbildot, par deklerētajām dzīvesvietām, bija iespēja nomainīt savu vēlēšanu iecirkni laicīgi.
  • Dzintra Berzina

   Dzintra Berzina

   Nu nu... Laicīgi varēja paredzēt darba grafikus, bēres, kur bieži vien savācas ap 300 cilvēku vienā konkrētā pilsētā no visas LV utt... Labais :D Ko darīt piem. tiem, kas dzīvo pierīgā, bet strādā 12 stundu grafiku Rīgā. Vai klientu apkalpošanā, kad apkārt vazāties aizliegts un vislaik jābūt uz vietas ? Koa ? Būtu jebkurš iecirknis, pusdienlaikā aizskrietu novēlēt, bet triekties atpakaļ uz māju pārdesmit, dažiem kā minimums, km, un pēc tam atpakaļ uz darbu, tur fiziski nevar paspēt un dabūt pēc tam no DD pa kaklu :D Labi, nevajag. Nav attaisnojuma mūsu viduslaikiem un kaut kādu lēto šaraškinu IT firmu izmantošanai valsts iestādēs un sistēmas nesakārtošanā. Jebkurā privātā kantorī visas datorsistēmas strādā 100 reizes labāk un bojājumu gadījumā tas ir stundu jautājums, kad apkalpojošā IT kompānija to novērš. Ja viduslaiki, tad viduslaiki. Braucam ar zirgu uz savu pagastu vēlēt :D Starp citu, atceros kaut kādus daudzus gadus atpakaļ vēlēt varēja jebkur. Kurā brīdī tas pazuda?
  • Nauris Cīrulis

   Nauris Cīrulis

   Dzintra Berzina Viegli atrast 100 un vienu iemeslu kāpēc nedarīt , bet tik grūti atrast vienu , lai izdarītu ...
  • Dzintra Berzina

   Dzintra Berzina

   Nauris Cīrulis Tieši tā. To jūs pastāstiet CVK ar savu datoristu brigādi un pārējiem iesaistītajiem, priekš kam tērēt 100000 eiras, sūtot 200000 cilvēkiem bezjēdzīgas vēstules pa pastu, lai tā vietā noalgotu cilvēkus, kas kaut ko rubī, nevis tikai atsēž savas stundas un atrakstās par visām neizdarībām, bet par to naudu reāli kaut ko izdara un saved kārtībā savu On-Line sistēmu
 • Arvids Brauers

  Arvids Brauers

  Esam pārcēlušies uz dzīvi laukos Latvijas malā-Ziemupē. Brauciens uz vēlēšanu iecirkni Vērgalē ir netāls-10km,bet diemžēl pie balsošanas mana Raita netika pielaista-neesot sarakstos. Pēc pārcelšanās jauno dzīvesvietu deklarējām jau 8.maijā.Uz jautājumu vēlēšanu iecirkņa darbiniekam:,, ko darīt'', saņēmām skaidru atbildi:,, neko". Mājās pārbraukuši, zvanīju uz netā norādīto CVK tālruņa nr. Saraksti esot sastādīti agrāk. Vai tad nebija iespējams rast kādu risinājumu? Saprotams, ka tāpat kā daudzi, arī nekādu paziņojumu netikām saņēmuši, tamdēļ arī braucām uz tuvāko vēlēšanu iecirkni savām mājām, kur esam deklarējuši dzīvesvietu.Esam vīlušies par vienaldzību.
 • Edvīns Lukaševičs-Lācis

  Edvīns Lukaševičs-Lācis

  Iecirkņa darbību apgrūtina arī pārmēru centīgas darbinieces, kuras spēja manu acu priekšā divus cilvēkus aizsūtīt pie pilnīgi nepareiziem galdiem un apturēja manu vēlmi doties pie galdu kuram bija man atbilstošais nummurs :) Reizēm pārlieku centība traucē :)
 • Tūkstoši

  Tūkstoši

  Kremt tas, ka es no sava maciņa esmu samaksājusi par info vēstuli, kuru man bija jāsaņem pirms vēlēšanām, bet... Tā arī nesaņēmu! Nākošreiz es arī pieteikšos pie vēstuļu izsūtīšanas - 311 tukstosus saņemšu, vēstules neizsutisu un soda naudā atmaksāšu 30 tūkstošus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!