Komentāri
Iecavas dzīvoklī atrod marihuānas audzētavu! Konfiscē narkotikas vairāku desmitu tūkstošu eiro vērtībā
FOTO: LETA

Valsts policijai izdevies atklāt kādu marihuānas audzētavu Iecavā. Tā bijusi ierīkota kādā daudzdzīvokļu ēkas dzīvoklī. Likumsargi konfiscējuši 32 marihuānas stādus un to audzēšanas aprīkojumu vairāku desmitu tūkstošu eiro vērtībā.

24. marta naktī policija kratīšanas laikā kādā dzīvoklī atklāja pamatīgu marihuānas plantāciju. Audzētava bija ierīkota 30 kvadrātmetru lielā istabā un marihuānas stādi bijuši cilvēka augumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To kopējais svars – gandrīz 16 kilogramu. Tāpat konfiscēts marihuānas audzēšanas palīgierīces – lampas, ventilatori, ūdens sūkņi un gaisa mitrinātāji.

Uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu, taču policija neatklāj sīkāku informāciju par personām, kas saistītas ar šo aizliegto biznesu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl