Komentāri

Pašvaldības uzņēmuma Rīgas Namu pārvaldnieks apsaimniekotās dzīvojamās ēkas turpina vajāt dažādas nelaimes. Vakar Sarkandaugavas ielas 21. namā iebruka kāpņu telpa. Izglābtie iedzīvotāji izmitināti pie radiniekiem vai Rīgas pašvaldības dienesta viesnīcās.

Kaimiņi neizdarībā vaino apsaimniekotāju – pirms kāda laika ēkā bijis avārijas remonts. Viņuprāt, darbi paveikti nekvalitatīvi.

Nelaime notika vakar pusdienlaikā. Pēc kāpņu telpas iebrukšanas iedzīvotāji pašu spēkiem vairs nespēja izkļūt no saviem dzīvokļiem.

Nācās iesaistīt glābšanas dienestu. Neviens necieta. Šobrīd divstāvu koka ēka ir tukša un iekļūt tajā nav iespējams. Daļa iedzīvotāju ir apmetušies pie radiniekiem. Citiem pašvaldība piešķīrusi numuriņus dienesta viesnīcā.

Līdzās esošo māju iemītnieki TV3 Ziņām stāstīja, ka pirms kāda laika apsaimniekotājs, pašvaldības uzņēmums Rīgas Namu pārvaldnieks, jau veicis mājā avārijas remontu. Viņuprāt, darbs padarīts nekvalitatīvi un tāpēc arī notika avārija.

Foto

Rīgas Namu pārvaldniekā par iepriekš veiktiem remontdarbiem nestāsta, toties akcentē, ka ēkā tuvākajā laikā sāksies neatliekami remontdarbi, lai novērstu turpmāku nama sabrukšanu.

Apsaimniekotājs norāda, ka iedzīvotāji ilgstoši brīdināti par bīstamību ēkā un nepieciešamiem remontdarbiem. Taču reakcija bijusi vienaldzīga.

Atgādinām, ka pagājušajā gadā martā iebruka kāpņu telpa citam Rīgas Namu pārvaldnieka apsaimniekotam namam Buru ielā. Augustā tajā ēkā izcēlās ugunsgrēks, bet decembrī māju nojauca. Taču īpašnieki no pārvaldnieka vēl nesen turpināja saņemt neeksistējošu dzīvokļu apsaimniekošanas rēķinus.

Video

Lasi vēl