Komentāri

Lai varētu sekot hokejistu piemēram un sazināties ar saviem tuviniekiem, atrodoties pasaules čempionātā hokejā Prāgā, izmantojot datoru, komandas ārsts Jānis Kvēps ar tehnoloģiju eksperta Kristapa Skuteļa palīdzību iemācījies rīkoties ar Skype.

Gaidot pasaules čempionātu, dakterim Kvēpam sirds nevar būt mierīga – komandai un līdzjutējiem par apbēdinājumu vairāki spēcīgi spēlētāji nedosies uz Prāgu savainojumu dēļ. ”Viss ir neziņā tīts, kā mēs nospēlēsim. Mēs neesam no tām pasaules spēcīgākajām pasaules komandām, kuras uzreiz zina, ka cīnīsies par uzvaru. Jācīnās par savu vietu – saglabāt to zem saules,” stāsta Kvēps.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izbraukumu spēļu starplaikos komanda sazinās ar mājiniekiem. Hokejisti Skype programmu izmanto viedtālruņos vai klēpjdatoros. Ārsta Kvēpa zināšanas gan tik tālu nesniedzas, un viņš seko līdzi tikai ziņām un specializētām sporta mājaslapām.

”Ļoti bieži piesēžos blakus tiem, kam ir tie datori, un tās ziņas pasmeļu no viņiem,” stāsta hokeja komandas dakteris.

Tādēļ beidzot pienācis laiks iemācīties, kā tad ieslēgt datorā Skype programmu!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl