6 komentāri

Pildot Administratīvās tiesas lēmumu, no 6. septembra tā dēvētā taksometru līnija starptautiskajā lidostā “Rīga” tika iekļauta īstermiņa autostāvvietā P1.

Tādējādi lidostai “Rīga” jāļauj iebraukšana taksometru līnijā ikvienai personai. Jau šobrīd lidostas autostāvvieta ir pārpildīta ar dažādu kompāniju taksometriem. Paši taksometru vadītāji paredz, ka līdz vakaram pie lidostas varētu atrasties pat 120 taksometru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidostā ir ieradusies arī ceļu policija, kas mēģina taksometru vadītājus sodīt par stāvēšanu neatļautā vietā, bet taksisti norāda, ka viņi stāv sastrēgumā.

Savukārt lidostas pārstāvji jau iepriekš kritizēja tiesas lēmumu un vērsa uzmanību, ka drošības un sabiedriskās kārtības apdraudējums pie lidostas termināļa atlidošanas zonas paaugstināsies. Viņi akcentēja, ka attiecīgais lēmums saistībā ar ierobežoto piekļuvi taksometru stāvēšanas joslai lidostas teritorijā ir pretrunā ar starptautiskajiem un nacionālajiem normatīvajiem aktiem par civilās aviācijas drošību un tas ne tikai būtiski ietekmēs lidostas darbu, bet arī apdraud Latvijas kā Starptautiskās Civilās aviācijas organizācijas (ICAO) līgumslēdzējvalsts saistību izpildi.

Tiek norādīts, ka lidostas mērķis neesot peļņas gūšana, bet gan nepieļaut nekontrolētu transporta līdzekļu plūsmu tiešā lidostas termināla tuvumā.

TOP komentāri

 • Edijs Jēkabsons
  +6 +5 -1

  Edijs Jēkabsons

  Lidostai neēsot mērķis pelnīt🤣 Bezpeļnas organizācija😁
 • Indulis
  +6 +5 -1

  Indulis

  Izskatās, ka AirBaltic taxi un RedCab speciāli taisa to haosu, nevis citi taksometri, lai vēlāk tiesai varētu rādīt, ka nevar noņemt barjeras, jo redz bardaks. Tajā līnijā nemaz neviena cita takšu kompānija tikpat kā nemana kā tos pašus, kas ap lidostu visus gadus dzīvojušies.
 • exii

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl