Haoss Rīgas lidostā – autostāvvieta pārpildīta ar taksometriem

6 komentāri

Pildot Administratīvās tiesas lēmumu, no 6. septembra tā dēvētā taksometru līnija starptautiskajā lidostā “Rīga” tika iekļauta īstermiņa autostāvvietā P1.

Tādējādi lidostai “Rīga” jāļauj iebraukšana taksometru līnijā ikvienai personai. Jau šobrīd lidostas autostāvvieta ir pārpildīta ar dažādu kompāniju taksometriem. Paši taksometru vadītāji paredz, ka līdz vakaram pie lidostas varētu atrasties pat 120 taksometru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidostā ir ieradusies arī ceļu policija, kas mēģina taksometru vadītājus sodīt par stāvēšanu neatļautā vietā, bet taksisti norāda, ka viņi stāv sastrēgumā.

Savukārt lidostas pārstāvji jau iepriekš kritizēja tiesas lēmumu un vērsa uzmanību, ka drošības un sabiedriskās kārtības apdraudējums pie lidostas termināļa atlidošanas zonas paaugstināsies. Viņi akcentēja, ka attiecīgais lēmums saistībā ar ierobežoto piekļuvi taksometru stāvēšanas joslai lidostas teritorijā ir pretrunā ar starptautiskajiem un nacionālajiem normatīvajiem aktiem par civilās aviācijas drošību un tas ne tikai būtiski ietekmēs lidostas darbu, bet arī apdraud Latvijas kā Starptautiskās Civilās aviācijas organizācijas (ICAO) līgumslēdzējvalsts saistību izpildi.

Tiek norādīts, ka lidostas mērķis neesot peļņas gūšana, bet gan nepieļaut nekontrolētu transporta līdzekļu plūsmu tiešā lidostas termināla tuvumā.

TOP komentāri

 • Edijs Jēkabsons
  +6 +5 -1

  Edijs Jēkabsons

  Lidostai neēsot mērķis pelnīt🤣 Bezpeļnas organizācija😁
 • Indulis
  +6 +5 -1

  Indulis

  Izskatās, ka AirBaltic taxi un RedCab speciāli taisa to haosu, nevis citi taksometri, lai vēlāk tiesai varētu rādīt, ka nevar noņemt barjeras, jo redz bardaks. Tajā līnijā nemaz neviena cita takšu kompānija tikpat kā nemana kā tos pašus, kas ap lidostu visus gadus dzīvojušies.
 • exii

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl