Haoss Rīgas lidostā – autostāvvieta pārpildīta ar taksometriem

6 komentāri

Pildot Administratīvās tiesas lēmumu, no 6. septembra tā dēvētā taksometru līnija starptautiskajā lidostā “Rīga” tika iekļauta īstermiņa autostāvvietā P1.

Tādējādi lidostai “Rīga” jāļauj iebraukšana taksometru līnijā ikvienai personai. Jau šobrīd lidostas autostāvvieta ir pārpildīta ar dažādu kompāniju taksometriem. Paši taksometru vadītāji paredz, ka līdz vakaram pie lidostas varētu atrasties pat 120 taksometru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidostā ir ieradusies arī ceļu policija, kas mēģina taksometru vadītājus sodīt par stāvēšanu neatļautā vietā, bet taksisti norāda, ka viņi stāv sastrēgumā.

Savukārt lidostas pārstāvji jau iepriekš kritizēja tiesas lēmumu un vērsa uzmanību, ka drošības un sabiedriskās kārtības apdraudējums pie lidostas termināļa atlidošanas zonas paaugstināsies. Viņi akcentēja, ka attiecīgais lēmums saistībā ar ierobežoto piekļuvi taksometru stāvēšanas joslai lidostas teritorijā ir pretrunā ar starptautiskajiem un nacionālajiem normatīvajiem aktiem par civilās aviācijas drošību un tas ne tikai būtiski ietekmēs lidostas darbu, bet arī apdraud Latvijas kā Starptautiskās Civilās aviācijas organizācijas (ICAO) līgumslēdzējvalsts saistību izpildi.

Tiek norādīts, ka lidostas mērķis neesot peļņas gūšana, bet gan nepieļaut nekontrolētu transporta līdzekļu plūsmu tiešā lidostas termināla tuvumā.

TOP komentāri

 • Edijs Jēkabsons
  +6 +5 -1

  Edijs Jēkabsons

  Lidostai neēsot mērķis pelnīt🤣 Bezpeļnas organizācija😁
 • Indulis
  +6 +5 -1

  Indulis

  Izskatās, ka AirBaltic taxi un RedCab speciāli taisa to haosu, nevis citi taksometri, lai vēlāk tiesai varētu rādīt, ka nevar noņemt barjeras, jo redz bardaks. Tajā līnijā nemaz neviena cita takšu kompānija tikpat kā nemana kā tos pašus, kas ap lidostu visus gadus dzīvojušies.
 • exii

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl