“Grūti būs lauzt šo tradīciju!” Nolemts atcelt “deputātu kvotas”

Komentāri

Tā saukto “deputātu kvotu” šoreiz nebūs. Tā nolēmušas koalīcijas partijas, šodien panākot vienošanos par nākamā valsts budžeta veidošanas principiem.

Par to paziņoja valdības vadītājs Māris Kučinskis, paužot kategorisku “nē” “kvotām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie “kvotām” deputāti ir pieraduši gadu gadiem. Tāpēc finanšu ministre nelolo ilūzijas, ka būs vienkārši no tām atteikties.

Dana Reizniece-Ozola

Dana Reizniece-Ozola
finanšu ministre, ZZS

Grūti būs lauzt šo tradīciju, bet tāpēc ļoti svarīgi, ka ir vismaz koalīcijas partiju līderu apņemšanās gan runāt ar saviem deputātiem, gan viņus pārliecināt, gan arī nodrošināt, varētu teikt, disciplīnu.

Un galvenā cīņa par naudu jaunajā budžetā vēl tikai priekšā. Līdz šim izdevies vienoties, ka ārpus konkurences nākamgad ir finansējuma palielinājums aizsardzībai, veselības aprūpes sistēmai un ceļu atjaunošanai. Šiem mērķiem papildu nauda jau rezervēta. Savukārt pārējo prioritāšu īstenošanai nākamgad būs jāiztiek ar aptuveni 80 miljoniem eiro. Tā liecina jaunākie aprēķini.

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl