“Grūti būs lauzt šo tradīciju!” Nolemts atcelt “deputātu kvotas”

Komentāri

Tā saukto “deputātu kvotu” šoreiz nebūs. Tā nolēmušas koalīcijas partijas, šodien panākot vienošanos par nākamā valsts budžeta veidošanas principiem.

Par to paziņoja valdības vadītājs Māris Kučinskis, paužot kategorisku “nē” “kvotām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie “kvotām” deputāti ir pieraduši gadu gadiem. Tāpēc finanšu ministre nelolo ilūzijas, ka būs vienkārši no tām atteikties.

Dana Reizniece-Ozola

Dana Reizniece-Ozola
finanšu ministre, ZZS

Grūti būs lauzt šo tradīciju, bet tāpēc ļoti svarīgi, ka ir vismaz koalīcijas partiju līderu apņemšanās gan runāt ar saviem deputātiem, gan viņus pārliecināt, gan arī nodrošināt, varētu teikt, disciplīnu.

Un galvenā cīņa par naudu jaunajā budžetā vēl tikai priekšā. Līdz šim izdevies vienoties, ka ārpus konkurences nākamgad ir finansējuma palielinājums aizsardzībai, veselības aprūpes sistēmai un ceļu atjaunošanai. Šiem mērķiem papildu nauda jau rezervēta. Savukārt pārējo prioritāšu īstenošanai nākamgad būs jāiztiek ar aptuveni 80 miljoniem eiro. Tā liecina jaunākie aprēķini.

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl