Grupas The Hobos līderis atrodas reanimācijā! Policija meklē negadījuma aculieciniekus

Pievienot komentāru
Grupas The Hobos līderis atrodas reanimācijā! Policija meklē negadījuma aculieciniekus
FOTO: LETA

Pagājušās nedēļas nogalē smagas traumas ceļu satiksmes negadījumā guvis mūziķis Rolands Balodis-Ūdris, un policija lūdz atsaukties negadījuma aculieciniekus.

Valsts policija šonedēļ, neminot cietušā vārdu, plašsaziņas līdzekļus informēja, ka 17. janvārī ap pulksten 15.40 Rīgā, Artilērijas ielas posmā starp Aleksandra Čaka un Krāsotāju ielu, “Subaru” markas automašīna uzbrauca gājējam, kurš ceļu satiksmes negadījuma rezultātā guva smagas traumas.

Negadījuma aculieciniekus policija lūdz zvanīt pa tālruņa numuru: 26 653 628 vai 110.

Šoferis pēc negadījuma notikuma vietu nebija pametis, norādīja policijā. Baumas, ka šoferis aizmucis, sociālajos tīklos iepriekš bija izplatījis Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.

Mūziķa dzīvesbiedre Ilona Balode-Ūdre sociālajā tīklā “Facebook” ierakstījusi, ka vīrs šobrīd ir smagā stāvoklī slimnīcā. Viņš nav nācis pie samaņas jau vairākas dienas, mūziķa veselības stāvoklis šobrīd esot nemainīgs – nav kļuvis ne labāk, ne sliktāk.

Balode-Ūdre informē, ka asinis mūziķim ir pārlietas un pietiek, taču, ja kāds ļoti vēlas viņu atbalstīt, protams, var doties uz kādu no donoru centriem un nodot asinis, norādot “Rolandam Balodim-Ūdrim, Gaiļezers, Reanimācija”.

“Asinis noderēs arī citiem slimiem cilvēkiem. Asinsgrupai nav nozīmes,” raksta Balode-Ūdre.

1975. gadā dzimušais Balodis-Ūdris ir grupas “The Hobos” līderis.

Lasi vēl