Komentāri
Grupas The Hobos līderis atrodas reanimācijā! Policija meklē negadījuma aculieciniekus
FOTO: LETA

Pagājušās nedēļas nogalē smagas traumas ceļu satiksmes negadījumā guvis mūziķis Rolands Balodis-Ūdris, un policija lūdz atsaukties negadījuma aculieciniekus.

Valsts policija šonedēļ, neminot cietušā vārdu, plašsaziņas līdzekļus informēja, ka 17. janvārī ap pulksten 15.40 Rīgā, Artilērijas ielas posmā starp Aleksandra Čaka un Krāsotāju ielu, “Subaru” markas automašīna uzbrauca gājējam, kurš ceļu satiksmes negadījuma rezultātā guva smagas traumas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījuma aculieciniekus policija lūdz zvanīt pa tālruņa numuru: 26 653 628 vai 110.

Šoferis pēc negadījuma notikuma vietu nebija pametis, norādīja policijā. Baumas, ka šoferis aizmucis, sociālajos tīklos iepriekš bija izplatījis Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.

Mūziķa dzīvesbiedre Ilona Balode-Ūdre sociālajā tīklā “Facebook” ierakstījusi, ka vīrs šobrīd ir smagā stāvoklī slimnīcā. Viņš nav nācis pie samaņas jau vairākas dienas, mūziķa veselības stāvoklis šobrīd esot nemainīgs – nav kļuvis ne labāk, ne sliktāk.

Balode-Ūdre informē, ka asinis mūziķim ir pārlietas un pietiek, taču, ja kāds ļoti vēlas viņu atbalstīt, protams, var doties uz kādu no donoru centriem un nodot asinis, norādot “Rolandam Balodim-Ūdrim, Gaiļezers, Reanimācija”.

“Asinis noderēs arī citiem slimiem cilvēkiem. Asinsgrupai nav nozīmes,” raksta Balode-Ūdre.

1975. gadā dzimušais Balodis-Ūdris ir grupas “The Hobos” līderis.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl