Komentāri
Grindeks saņem draudus no Kolumbijas narkokarteļiem – internets joko par Mildronāta dopinga skandālu
Ilustratīvs foto: AP/SCANPIX

Mildronāts drīz būšot populārāks par kokaīnu, un ražotājs Grindeks pat saņēmis draudus no Kolumbijas narkokarteļiem – šāda vēsts parādījusies Krievijas medijos. 

“Latvija kļuvusi par pasaules līderi dopinga ražošanā. 2% pasaules sportistu un 17 Krievu sportisti pat pēc aizlieguma nav spējuši pārstāt lietot mūsu Latvijas Mildornātu,” tā vēsta kāds it kā ziņu sižets krievu valodā, kas gan ir acīmredzams joks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sižetā arī ziņots, – pēc sportistes Marijas Šarapovas skandāla Mildronāts kļuvis par “populārāko pasaules narkotiku” un jo īpaši Mildornāts tiek izķerts ASV, kur to steidz iegādāties pat par 140 ASV dolāriem par iepakojumu. Tāpat Krievijas medijs vēsta – “Latvija tagad ir visu dopingu Tēvzeme!”.

Lai arī sākotnēji varētu šķist, ka šis ir kārtējais Krievijas propagandas video, kurā nomelnota Latvija, drīz vien ir skaidrs – šis ir tikai kārtējais interneta joks. Acīmredzami tas kļūst brīdī, kad sižetā vēstīts – arī šprotes drīz varētu iekļaut aizliegto vielu sarakstā, bet sižeta izskaņā tiek paziņots, – Baraks Obama par pirmo tumšādaino prezidentu kļuvis, jo ik dienas dzer Melno Balzamu.

Меня зовут МилдронатМилдронат Иварович Витаминкин, или почему Обама черный и президент. Все о допингах.

Posted by Как-то так/Kaut kā tā on pirmdiena, 2016. gada 14. marts

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl