Komentāri

Skandalozā Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule nolēmusi izstāties no Latvijas Zemnieku savienības (LZS).

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte, Iveta Grigule

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Es ceru, ka mana aiziešana no Latvijas Zemnieku savienības palīdzēs partijai un visai Zaļo un Zemnieku savienības apvienībai, kas ir uzņēmusies atbildību par valsts vadību, strauji atjaunot pazaudēto reitingu, kas nokritās pēc politiķu diskusijām par nodokļu likumdošanu, deputātu kvotām, sociālajām garantijām un citiem problemātiskajiem jautājumiem Latvijas tautsaimniecībā, kuras notika pirms un pēc Jaunā gada.

“Nevēlos nevienam stāvēt ceļā, negribu arī būt šķērslis premjeram Mārim Kučinskim, kurš kā bijušais Tautas partijas biedrs jau kopš savas stāšanās amatā 2016.gada sākumā ir vēlējies pievienoties Eiropas Tautas partijas grupai. Bet, tā kā es strādāju Eiropas Parlamenta ALDE grupā, viņam nebija iespējams realizēt savu ieceri, jo mēs abi pārstāvam vienu apvienību ZZS, un Eiropas Tautas partiju grupa nepieļauj situācijas, kad deputāts no vienas partijas/apvienības Eiropas Parlamentā ir kādā citā politiskajā grupā, bet ne ETP. Ar manu aiziešanu no LZS Kučinska kungam ceļš ir brīvs,” piebilst Grigule.

Lēmums par aiziešanu ir pieņemts pēc pēdējo dienu diskusijām un vairāku partijas līderu un aktīvistu viedokļa uzklausīšanas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl