Grigule par savu aiziešanu no partijas: Nevēlos stāvēt ceļā nedz LZS, nedz premjeram

0 Komentāru
Grigule par savu aiziešanu no partijas: Nevēlos stāvēt ceļā nedz LZS, nedz premjeram
FOTO: LETA

Skandalozā Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule nolēmusi izstāties no Latvijas Zemnieku savienības (LZS).

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte, Iveta Grigule

Es ceru, ka mana aiziešana no Latvijas Zemnieku savienības palīdzēs partijai un visai Zaļo un Zemnieku savienības apvienībai, kas ir uzņēmusies atbildību par valsts vadību, strauji atjaunot pazaudēto reitingu, kas nokritās pēc politiķu diskusijām par nodokļu likumdošanu, deputātu kvotām, sociālajām garantijām un citiem problemātiskajiem jautājumiem Latvijas tautsaimniecībā, kuras notika pirms un pēc Jaunā gada.

“Nevēlos nevienam stāvēt ceļā, negribu arī būt šķērslis premjeram Mārim Kučinskim, kurš kā bijušais Tautas partijas biedrs jau kopš savas stāšanās amatā 2016.gada sākumā ir vēlējies pievienoties Eiropas Tautas partijas grupai. Bet, tā kā es strādāju Eiropas Parlamenta ALDE grupā, viņam nebija iespējams realizēt savu ieceri, jo mēs abi pārstāvam vienu apvienību ZZS, un Eiropas Tautas partiju grupa nepieļauj situācijas, kad deputāts no vienas partijas/apvienības Eiropas Parlamentā ir kādā citā politiskajā grupā, bet ne ETP. Ar manu aiziešanu no LZS Kučinska kungam ceļš ir brīvs,” piebilst Grigule.

Lēmums par aiziešanu ir pieņemts pēc pēdējo dienu diskusijām un vairāku partijas līderu un aktīvistu viedokļa uzklausīšanas.

0 Komentāru