1 komentārs
Grigule nogājusi pagrīdē? Pēc dīvainā balsojuma “basto” Eiroparlamenta sēdi un neatskaitās ZZS!

Pēc skandalozā balsojuma Eiroparlamentā, pieslejoties Krievijas aizstāvjiem, politiskajā pagrīdē aizgājusi viena no skandalozākajām pašmāju politiķēm – Iveta Grigule. Viņa vēl joprojām nav sniegusi savus skaidrojumus partijas vadībai un pat neieradās uz Eiroparlamenta kārtējo sesiju Strasbūrā, arī mobilais telefons izslēgts. Kā Latvijas eiroparlamentārieši vērtē Griguli, un vai viņai kārtējo reizi izdosies no skandāliem izkļūt cauri sveikā?

Zaļzemniece Iveta Grigule politikā ienāca ar vērienīgu kampaņu – jāja uz balta zirga, ar reklāmas bukletiem iezagās iedzīvotāju pastkastītēs un uz vēlētājiem noraudzījās no plakātiem, kuros gan vizuālo uzlabojumu dēļ vairāk izskatījās pēc politiķes Baibas Brokas.

 

150 000 eiro vērtā kampaņa, kuru apmaksāja dažādi sponsori, tostarp Jūlijs Krūmiņš, nostrādāja – Grigule tika Eiropas Parlamentā.

Īpaši laba sadarbība Grigulei izdevusies ar kolēģi Andreju Mamikinu. Abi par stažieriem izvēlējušies viens otra radus – Grigules birojā stažējas Mamikina sieva, bet pie Mamikina – Grigules meita. Kad šis fakts nāca atklātībā, Mamikina “Facebook” profilā daudzi viņa atbalstītāji rakstīja dusmīgas replikas, tās gan ātri tika izdzēstas. Mamikins aizvien uzsver, ka īpatnējā sadarbība ar Griguli neesot nekas nosodāms:

Tas ir politiķa darbs, ka daļa sabiedrības viņu kritizē. No juridiskā viedokļa, neesmu neko pārkāpis. No morāli ētiskā – nav samaksāts ne cents, ne kapeika, ne santīms. Par ko ir runa?

Kamēr citi kolēģi par Griguli vīpsnā, Mamikins viņu aizstāv:

Viņa strādā ļoti daudz, Centrālāzijas reģionā, pārstāvot Eiropas Parlamentu oficiāli, nevis individuāli. Šis darbs ir labs, mums jādraudzējas ar Centrālāzijas valstīm.

Vienotības eiroparlamentārietis Artis Pabriks stāsta, ka katras valsts pārstāvju vidū manāmi gan tādi, kas aktīvi iesaistās darbā, publiskās diskusijās, gan tādi, kuri ir pavisam pasīvi un teju neredzami. Artis Pabriks:

Citās valstīs arī tādi parādās. Mums ir atsevišķi pārstāvji, kuri vienkārši nestrādā mūsu valsts interesēs vai strādā pret tām. Un tas ir visrūgtākais.

Rūgtums par Griguli manāms arī pašu zaļzemnieku rindās. Sevišķi pēc viņas balsojuma, kurā Grigule, kopā ar Mamikinu, Ždanoku un ap simts kreisi noskaņoto eiroparlamentāriešu, balsoja pret EP pieņemto rezolūciju saistībā ar cīņu pret Krievijas un teroristisko organizāciju īstenoto propagandu. Premjerministrs Māris Kučinskis pat bija spiests taisnoties, ka šis viņa pārstāvētā politiskā spēka deputātes balsojums neatspoguļo valdības nostāju un aicināja ZZS izvērtēt viņas rīcību. Tomēr ZZS nesteidzas Griguli slēgt ārā no savām rindām. Tomēr ZZS nesteidzas Griguli slēgt ārā no savām rindām. Armands Krauze, ZZS pārstāvis:

Man liekas, ka ar satikšanos vienkārši ir par maz. Mums būs valdes sēde janvārī un februārī, tad Grigules kundze ir aicināta ierasties uz sēdi, uz kuru var ierasties. Esam aicinājuši viņu skaidrot sabiedrībai, kāpēc viņa tā balsoja.

Grigule gan pēc skandalozā balsojuma kā ūdenī iekritusi. Mobilais izslēgts, pati uz pēdējo Eiroparlamenta sesiju neieradās. Krauze uzsver, ka ZZS rindās ir daudz Grigules atbalstītāju un lemšana par viņas turpmākajām gaitām partijā solās būt smaga.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl