Grib ieviest trešo sporta stundu skolās un būvēt baseinus

Komentāri

Lai pamudinātu bērnus un jauniešus vairāk sportot, Saeimā ar jaunu spēku aktualizēts jautājums par veselīga dzīvesveida popularizēšanu.

Veselības ministrijā novērojuši, ka mazkustīgā dzīvesveida dēļ daudzi bērni Latvijā iedzīvojas veselības problēmās. Saeimas sporta apakškomisijas deputāti gatavo vairākus priekšlikumus, kā situāciju uzlabot. Deputāti aicinās sadarboties izglītības, veselības un aizsardzības ministrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jāmudina ģimenes ar bērniem doties ārā un baudīt fiziskas aktivitātes, jādiskutē par nepieciešamību skolās ieviest trešo sporta stundu, jāaktualizē jautājums par peldbaseiniem, lai mūsu bērni iemācās peldēt un nenoslīkst,” norāda Saeimas Sporta apakškomisijas deputāts Artis Rasmanis (ZZS).

Saeimas sporta apakškomisijas deputātiem ir padomā vēl grandiozākas idejas. Madonā varētu būvēt biatlona un slēpošanas internātskolu, Limbažos – airēšanas internātskolu. Par finansējumu skaidrības vēl nav.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl