Komentāri
Google izlabojis kļūdu un no kartes izdzēsis neeksistējošo ”Huj ielu”
Foto: Google Maps

Informācijas tehnoloģiju gigants Google ir izlabojis rupjo neeksistējošas ielas nosaukumu Rīgas elektroniskajā kartē. Rīgas pilsētas būvvalde vērsusies pie Google, lai lūgtu izlabot Rīgas tiešsaistes kartē redzamo rupeklību – tur kādam Ēveles ielas iekšpagalmam, kas nemaz nav iela, bija piedēvēts nosaukums “Huj iela”, pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).

Šādi kartē bija nodēvēta brauktuve, kas atrodas namu iekšpagalmā pie Krišjāņa Valdemāra un Ēveles ielas krustojuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ušakovs ekrānšāviņu, kurā redzama rupji nodēvētā iela, vakar publicēja interneta vietnē Facebook, jautājot, kā šādas darbības iespējamas un kā to var izlabot.

“Vairākas reizes atjaunoju pārlūka lapu, bet ielas nosaukums tā arī nepazuda,” novērojumu aprakstīja Rīgas mērs, saņemot aicinājumus vērsties pie Google un norādīt uz kļūdu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl