Godprātīgs iedzīvotājs nodod veikala apsargiem bankomātā atrastus 100 eiro

6 komentāri
Godprātīgs iedzīvotājs nodod veikala apsargiem bankomātā atrastus 100 eiro
FOTO: LETA

Vakar Jūrmalas iecirknī vērsās kāds vīrietis un ziņoja, ka no viņa bankas konta ir pazuduši 100 eiro. Skaidrojot notikušā apstākļus un aplūkojot veikala kameru ierakstus, policisti konstatēja, ka 17. jūnijā Kauguros kādā veikalā ap pulksten 12.35 cietušais vīrietis veicis kādas darbības ar bankomātu, pēc tam paņēmis savu bankas karti un devies projām, nepamanot, ka bankomāts izdevis 100 eiro.

Nākamais bankomāta lietotājs pamanījis atstātos 100 eiro, neapjucis tā brīža situācijā un godprātīgi atrasto nodevis veikala apsargiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien ar Jūrmalas iecirkņa darbinieku un veikala apsargu starpniecību cietušais vīrietis atguva savus nozaudētos 100 eiro.

Vēlamies izteikt pateicību veikala apmeklētājam, kurš neapjuka un nozaudēto naudu atdeva drošās rokās!

TOP komentāri

 • 60gadīgā,kas vairs nevar pastrādāt!
  +3 +3 0

  60gadīgā,kas vairs nevar pastrādāt!

  Es arī vienmēr atdodu atrastas lietas to īpašniekiem!
 • Gatis Klava
  0 0 0

  Gatis Klava

  Paldies ari visām iesaistītajām pusēm par palīdzību un atsaucību.
  Gan maxima apsardzei,gan Jurmalas Valsts policijai,jo īpaši sim godpratigajam cilvēkam,cerams atsauksies,un varēšu atlīdzināt.
 • Gatis Klava

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl