Gobzems, Valainis un Stepaņenko – aktīvākie debatētāji Saeimas rudens sesijā

4 komentāri
Gobzems, Valainis un Stepaņenko – aktīvākie debatētāji Saeimas rudens sesijā
EVIJA TRIFANOVA, LETA

13. Saeimas rudens sesijā Saeimas sēdēs visvairāk debatējuši deputāti Aldis Gobzems, Viktors Valainis (ZZS) un Jūlija Stepaņenko, informēja parlamenta Preses dienestā.

Gobzems debatējis 163 reizes, Valainis – 112 reizes un Stepaņenko – 97 reizes. Viņiem pēc aktivitātes seko parlamentārieši Dana Reizniece-Ozola (ZZS), kura debatēs uzstājusies 67 reizes, Vjačeslavs Dombrovskis (S) ar 62 uzstāšanās reizēm un Ivars Zariņš (S) ar 61 reizi.

13. Saeima rudens sesijā galīgajā lasījumā pieņēmusi 148 likumus – 13 jaunus un grozījumus 135 likumos. Šajā laikā deputāti sanāca uz 16 kārtējām, piecām ārkārtas un vienu svinīgo sēdi.

Šajā laikā izskatīšanai komisijās nodoti 150 likumprojekti, no kuriem 118 iesniedzis Ministru kabinets, 14 – deputāti, bet 18 likumprojektus – Saeimas komisijas.

Strādājot ar iesniegtajiem likumprojektiem – skatot tos otrajā un trešajā lasījumā -, Saeimā kopumā vērtēti 1816 priekšlikumi, pavēstīja parlamenta Preses dienestā.

Saeima ziemas sesiju sāks 9. janvārī. Pašlaik rit laiks starp sesijām, kurā pēc nepieciešamības parlamenta Prezidijs var sasaukt Saeimas ārkārtas sesijas.

4 komentāri