Komentāri
Glābēji steidz palīgā sunim, kurš iekritis trīs metrus dziļā akā
FOTO: Flickr

Otrdien, 21. jūlijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Rīgā steidza palīgā sunim, kurš bija iekritis trīs metrus dziļā akā. Par laimi, dzīvnieka dzīvībai briesmas nedraud, un viņš nodots saimniecei.

Tāpat ugunsdzēsēji glābēji Daugavpilī steidzās palīgā kaķim, kurš bija uzrāpies kokā, bet paša spēkiem netika lejā. Savukārt Madonā cūka izvilkta no 2,5 metrus dziļas vircas bedres.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 43 izsaukumus, no kuriem 17 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 23 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl