GKR ierosinājumu atbrīvot Ušakovu vērtēs īsi pirms ārkārtas sēdes

6 komentāri
GKR ierosinājumu atbrīvot Ušakovu vērtēs īsi pirms ārkārtas sēdes
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pirmdien plkst. 16.00 notiks partijas “Gods kalpot Rīgai” (GKR) frakcijas sēde, lai īsi pirms Rīgas domes ārkārtas sēdes izvērtētu opozīcijas aicinājumu atbrīvot no amata mēru Nilu Ušakovu (S), aģentūru LETA informēja frakcijas vadītājs Vjačeslavs Stepaņenko.

Politiķis atrunājās, ka pašlaik nevar komentēt frakcijas biedru iespējamo balsojumu, jo šodien vēl neesot saticis frakcijas biedrus.

Kā ziņots, Rīgas dome šodien plkst. 16.30 sasaukusi ārkārtas sēdi, kurā tiks skatīts jautājums par Ušakova iespējamo atbrīvošanu no amata, informēja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis. Šo jautājumu par Rīgas domes priekšsēdētāja atstādināšanu no amata pieteikuši opozīcijas deputāti.

Pirms pāris nedēļām Rīgas domi atkārtoti “sašūpoja” korupcijas skandāls pašvaldības uzņēmumā “Rīgas satiksme”. Veicot procesuālās darbības, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs veica kratīšanu Rīgas mēra kabinetā un dzīvesvietā.

Ušakovs pēc kratīšanām no amata atkāpties negrasās, jo viņam nekāds statuss šajā procesā piemērots neesot un viņš neesot veicis nekādas nelikumīgas darbības. “Saskaņa” paudusi viedokli, ka notikušās kratīšanas esot politiska izrēķināšanās.