Ģirģens rosina pārmaiņas valdībā, apvienojot divas ministrijas

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KP LV) rosina Tieslietu ministriju pievienot Iekšlietu ministrijai.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Teofīls

  Teofīls

  Šim jaunskungam sāk iet ciet. Tie viņa paziņojumi pēdējā laikā, sākot no tiltiem līdz prostitūcijai, liekas kā šizofrēniķa murgi. Vai tiešām tāds var būt iekšlietu ministrs?
 • lv

  lv

  Tas, ka ministriju skaitu vajag samazināt ir faksts. Tikai Iekslietu un tieslietu sistēmas ir atšķīrīgas. Vrētu izveidot jaunu Tiesiskās drošības ministriju ar diviem departamentiem-iekšlietu un tieslietu , tas dotu iespēju samazināt pārvaldes aparātu Apvienot varētu Izglītības un kultūras ministrijas, Veselības un labklājības ministrijas, Ekonomikas ministrijai pievienot Satiksmes ministriju. Finansu minisrijas aparātu varētu samazināt. Uz šīs reorganizācijas rēķina ietaupītos līdzekļus vajadzētu izmantot KNAB un prokaratūras pilnveidošanai ar augsti profesionāliem kadriem
 • ak, jel...

  ak, jel...

  Tāda sajūta, ka šitamais ministrs visus šos četrus gadus runās tikai par grandioziem plāniem un tas arī būs viss.
  Kad viens darbs pat nav iesākts darīt, nevajag plānot nākamo. Plāni lieli, turklāt vairākās jomās (TM, IeM) bet ar to darīšanu kaut kā nesokas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!